stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Paweł Domagała - Narnia Tour
PATRONAT

Paweł Domagała - Narnia Tour Opinie (4)

Paweł Domagała - Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Pawła Domagałę można kojarzyć z takich filmów jak "80 milionów", "Planeta Singli" czy "Wkręceni", a w ostatnim czasie również ze spektakularnych dokonań muzycznych.

pop
Kup bilet
gru 5

wtorek, g. 20:00

Na swoim koncie ma już cztery albumy studyjne - wydany w 2016 roku "Opowiem Ci o mnie", dwa lata później - "1984", w roku2020 - album "Wracaj", a ostatnio - czwarty album "Narnia".
Wszystko nabrało rozpędu, gdy singiel promujący drugą płytę artysty "Weź nie pytaj" - szybko stał się radiowym hitem, czego dowodem jest przyznana mu statuetka Przeboju Roku 2018 RMF FM oraz ponad 143 miliony wyświetleń na YouTube.

pop - koncerty w Trójmieście


Od tej pory kariera muzyczna Pawła rozwija si na równi z kwitnącą karierą aktorską.
18 listopada 2022 miał premierę, czwarty już albumu Pawła Domagały, zatytułowany "Narnia". Płyta promowana jest przez najnowszy singiel i teledysk Pawła: "Po co ten krzyk".

W dniu premiery ruszyła także trasa koncertowa "Narnia tour", której pierwsza część zakończyliśmy się tuż przed Świętami. Odwiedziliśmy 16 miast i zagraliśmy w wypełnionych po brzegi najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce. Nowe piosenki, które dojrzewały w studio nagraniowym pod czujnym okiem Łukasza Borowieckiego - nabrały już pełni życia w oprawie koncertowej, wsparte energią widowni.

Poprosiliśmy Pawła o kilka słów komentarza na temat nowego albumu:
Nowa płyta nawiązuje do ulubionej książki Pawła "Opowieści z Narni" C. S. Lewisa. Premiera płyty 18 listopada 2022 roku.

Narnię rozumiem jako krainę, do której każdy z nas musi wejść i stoczyć swoją walkę. Miejsce, gdzie najpierw porządkujesz siebie, by móc zmieniać świat - mówi Paweł - Wszystkie dotychczasowe płyty były osobiste, ale w "Narni" mówię wprost o swoich lękach, słabościach. Są tu też utwory w zupełnie innym klimacie jak "Dzieci u dziadków", duet z Kasią Sienkiewicz z "Kwiatu jabłoni" czy piosenka-komentarz do rzeczywistości. To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad "Narnią" była równocześnie pracą nad sobą.

W roku 2023 planujemy kontynuację trasy koncertowej "Narnia TOUR" aby utwory z nowego albumu miały szansę dotrzeć do odbiorców w całej Polsce. Zaczynamy już w lutym od koncertu w nowej pięknej Sali w Bielsku - Białej - Cavatina Hall.

Przeczytaj także