Paweł Przyborowski, Kalafior Derambo, Konstanty Kostka Drizzly Grizzly Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Paweł Przyborowski, Kalafior Derambo, Konstanty Kostka

Niech żyją lokalsi! 15 maja zapraszamy na trzy zupełnie odmienne odsłony muzyki tworzonej przez mieszkańców Trójmiasta.

Paweł Przyborowski
Paweł Przyborowski to człowiek orkiestra. Tworzy solowo, we współpracy z innymi artystami, w zespołach Glątwa, Byty, a niedawno zasilił też Kwiaty, które zdążyły zagrać w Drizzly Grizzly już dwa razy. Jego własny projekt to mieszanka ambientowych loopów, elektroniki i raz przebojowego, a innym razem melancholijnego brzmienia gitary. Na pierwszym miejscu stawia słowa teksty Przyborowskiego oscylują wokół doświadczenia kilku ości, w tym codzienności czy miłości.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


https://www.facebook.com/przyborowskipawel/
https://pawelprzyborowski.bandcamp.com/

Kalafior Derambo
Czy można być bliżej obecnych pożyczkowych czasów, niż rapując o długu i to takim, który z odsetkami wynosi prawie półtora miliona złotych, a do tego powstał przez własną siostrę? Odpowiedź może być tylko jedna. Twórczość Kalafiora Derambo przepełniona jest osobistymi wyznaniami, obserwacjami i parafrazami słów innych a to wszystko opakowane w niezwykle oryginalną formę. Dla trójmiejskiego rapera słowa są niezwykle ważne i dobiera je starannie, a jego zeszłoroczny album Na mego ducha nie siada mucha to jedna z ciekawszych polskich pozycji 2019.

https://www.facebook.com/kalafiorderambo/
https://kalafiorderambo.bandcamp.com/
https://nasiono.net/

Konstanty Kostka
Jak głosi notka prasowa zamieszczona na stronie Latarnia Records, Konstanty Kostka większość czasu spędza w swoim pokoju, gdzie robi muzykę i je kanapki. Po tym wspaniałym opisie nie da się nie zwrócić na niego uwagi! Zeszłoroczny album Flądra to niezwykle relaksacyjny, funkujący jazz, którego bez wątpienia najlepiej słucha się w pełnym słońcu na trójmiejskiej plaży. Artystę inspiruje Coltrane, The Doobie Brother i (to też z notki) powiew bryzy w ciepły jelitkowski wieczór. Czy naprawdę kogokolwiek trzeba jeszcze namawiać?

https://www.facebook.com/kostka.konstanty/
https://plusmusic.pl/artists/2573660/konstanty-kostka
http://www.latarniarecords.pl/