Percival Schuttenbach,Arshenic Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Percival Schuttenbach,Arshenic Opinie (2)

Percival Schuttenbach to zespół kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do "Wiedźmina 3″, potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce. Ich oryginalna muzyka łączy drapieżność metalu z energią dawnych słowiańskich pieśni, wirtuozerię muzyki ludowej z wiedzą na temat klasycznej harmonii.

Trzy piękne multiinstrumentalistki i wokalistki, razem z charyzmatycznym gitarzystą i szalonym perkusistą, tworzą na scenie niesamowite show. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach rockowych i folkowych, a także - jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce - diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu "Równonoc" - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach/
http://www.percival.pl/

Informacja o biletach:


Arshenic

Alternatywny metal inspirowany gotykiem, art rockiem, heavy metalem i melodyjnym metalem. Zespół powstał w 2006 roku w Trójmieście.

Skład:
Oliwia Bartuś-Staszak "Ofilia" - wokal
Bartosz Staszak "Włuczykij" - perkusja
Marek Turło - bas
Paweł Kędzierski "Kędzior"- gitara
Włodek "Vlad" Czuba - gitara

Arshenic - Facebook


BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu) - stacjonarnie dostępne wkrótce!

Przedsprzedaż online: http://s6.systembiletowy.pl/kmg/system_portal.php/repertoire.html?id=20

Dostępne w: Klub Ucho (sprzedaż biletów wyłącznie podczas trwania koncertów przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing - Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00)

Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie.