stat
Impreza już się odbyła

Zespół Piersi powstał w 1984 roku w Jarocinie. Pierwszy skład grupy tworzyli: Paweł Kukiz (śpiew), Rafał "Jezioro" Jezierski (gitara), Zbigniew "Dziadek" Moździerski (gitara basowa) oraz Andrzej "Oli" Olszewski (perkusja).W ubiegłym roku zespół opuścił Paweł Kukiz, którego zastąpił Adam Asanov. Zespół Piersi ? z wokalistą, Adamem Asanovem ? nagrał płytę "PIERSI I PRZYJACIELE2".

lip'26 26

niedziela, g. 20:00

bilety 396 - 746 zł
Kup bilet
lis'26 29

niedziela, g. 19:00

bilety 99 - 299 zł
Kup bilet
Muzycy pracowali nad nią od lutego do maja 2013, kiedy to skomponowali czterdzieści cztery utwory, z czego 17 najlepszych, ich zdaniem, zostało umieszczonych na wspólnej płycie z przyjaciółmi. Do współpracy przy nagraniu płyty, zespół zaprosił znakomitych gości ? przyjaciół: Łukasza i Pawła Golców, Jacka "Dżej Dżeja" Jędrzejaka (Big Cyc, Czarno-czarni), Andrzeja Nowaka (TSA, Złe Psy), Tomka "Lipę" Lipnickiego (Illusion i Lipali), zespół Trebunie-Tutki i Rafała "Jezioro" Jezierskiego (byłego muzyka i współzałożyciela grupy Piersi). Krążek ujrzał światło dzienne 14 października 2013 roku a już po trzech miesiącach sprzedaży (w styczniu 2014 r.) osiągnął status "Złotej Płyty".

pop - koncerty w Trójmieście


Obecnie zbliża się do platyny. Pierwszy teledysk promujący nową płytę, powstał do utworu "Bałkanica". Został nakręcony na rzeszowskim rynku i osiągnął ponad 30 milionów odsłon na kanale YouTube, a liczba ta cały czas rośnie. Kolejny teledysk powstał w styczniu br. do utworu "System", który po niespełna miesiącu od ukazania obejrzany był 350 tysięcy razy.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.