Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Pikantni - spektakl gościnny (9 opinii)

komedia
kasy:
58 555-85-23
czas trwania:
110 min. z przerwą
5.1
77 ocen
Twoja ocena to: 5

Spektakl tylko dla widzów dorosłych

Pikantni - spektakl walentynkowy
Stefan Vögel

"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Reżyseria: Tomasz Gawron

Obsada:
Monika Dryl/Dominika Kachlik
Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki

Spektakl od 18. roku życia

Recenzja Trojmiasto.pl