Pink Floyd Muzyka Live! Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Pink Floyd Muzyka Live!

Szanowni Państwo,
przepraszamy wszystkich fanów Muzyki Pink Floyd z Trójmiasta, ale jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu, jaki planowaliśmy zrealizować w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej 30 października 2020 roku.
Bardzo żałujemy i mamy nadzieję, że niebawem wrócimy do Gdańska.

Miłośników zespołu Pink Floyd czekają dwie godziny muzyki przez duże "M". W świetnych wykonaniach Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", dwudziestominutową suitę "Echoes".

rock - koncerty w Trójmieście


Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Koncert w Gdańsku przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Na koncercie nie zabraknie oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego. Wszystkich fanów muzyki Pink Floyd zapraszamy na koncert!