Oliwski Ratusz Kultury zaprasza na koncert Natalii Bożewicz Poezji Agnieszki Osieckiej pt. " Złote stosy pomarańczy ".pop - koncerty w Trójmieście
"Złote stosy pomarańczy" to nowy, wyjątkowy pomysł wokalistki młodego pokolenia
Natalii Bożewicz (NOELLE) na autorskie interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej.
Artystka zabierze Państwa w podróż po świecie Autorki przez duże "A", czyli po świecie pełnym skrajnych emocji, ale też pięknych emocji,
które towarzyszyły Osieckiej w jej życiu i twórczości.
Można powiedzieć, że koncert ten jest pewnego rodzaju obrazem pejzażu słowa i muzyki, malowanym przez artystów na bieżąco dzięki melodyjnym improwizacjom, różnorodnym aranżacjom, ale przede wszystkim wokalnym interpretacjom samych tekstów.
Natalia Bożewicz zaprosiła do współpracy wspaniałych instrumentalistów, z którymi na co dzień współpracuje.
Pawła Wiśniewskiego, który oprócz pięknych dźwięków na akordeonie podjął się napisania aranży.
Adama Pachlę, grającego na kontrabasie, dla którego nie ma granic stylistycznych, ponieważ czuje się swobodnie w każdym gatunku muzycznym.
Rytm całości nadawać będzie
Jędrzej Szmelter, który pomimo młodego wieku jest bardzo cenionym perkusistą i można go zobaczyć coraz częściej na różnych scenach nie tylko w trójmieście, ale i w Polsce.
Zespół uzupełnia
Tomasz Klepczyński, który znany jest z melodyjnych improwizacji na klarnecie.
Natalia Bożewicz to wokalistka, kompozytorka i trener wokalny, obecnie studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Laureatka wielu konkursów, nieustannie rozwijająca swój warsztat muzyczny. Współpracuje z muzykami z Trójmiasta, czego efektem jest ethno-jazzowy album Noelle BEZWIOSNY, który gorąco polecamy.