stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piotr Rubik "Niech mówią że to nie jest miłość" Opinie (13)

Koncert Piotra Rubika "Niech mówią że to nie jest miłość" - najpiękniejsze piosenki o miłości - to trzeba usłyszeć na żywo! Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie! Bilety na koncerty Piotra Rubika już w sprzedaży.

lip 19-20

piątek - sobota

bilety 249 - 449 zł
wyprzedane
gru 1

niedziela, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 139-210 zł
Kup bilet
Piotr Rubik wraz Dolnośląską Orkiestrą Symfoniczną Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławskim Chórem Akademickim pod dyrekcją Alana Urbanka oraz znakomitymi solistami - Martą Moszczyńską, Marcinem Januszkiewiczem, Agnieszką Przekupień i Michałem Gaszem tym razem zagrają i zaśpiewają najpiękniejsze piosenki o miłości.

pop - koncerty w Trójmieście


Podczas koncertu usłyszycie największe dzieła Piotra Rubika jak "Niech mówią że to nie jest miłość", "Psalm dla Ciebie", "Nie wstydź się mówić, że kochasz" i wiele, wiele innych wspaniałych piosenek. Wszystko pod batutą Piotra Rubika z udziałem Dolnośląskiej Orkiestry Symfonicznej Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławskim Chórem Akademickim pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitymi solistami - Martą Moszczyńską, Marcinem Januszkiewiczem, Agnieszką Przekupień i Michałem Gaszem.

Przeczytaj także

  • Cała Ergo Arena klaskała u Rubika. Powrót do przeszłości i romantyczna rubikomania
    Kompozytor, który wybił się ścieżką dźwiękową do filmu "Ja wam pokażę!" z Grażyną Wolszczak i Pawłem Delągiem w rolach głównych, postanowił przypomnieć swoje największe przeboje miłosne. W ramach trasy "Niech mówią, że to nie jest miłość" Piotr Rubik w piątkowy wieczór odwiedził Ergo Arenę. Czy uczestnicy poczuli szaleństwo dawnej "rubikomanii"?
    9 marca 2024 (38 opinii)
  • Planuj Tydzień: Piotr Rubik, Festiwal Azjatycki, ZOO Festiwal i chippendales
    Wiosna tuż-tuż, a Trójmiasto budzi się do życia, czego efektem jest pękający w szwach Kalendarz imprez. Od 7 do 13 marca możecie przebierać w koncertach, spektaklach, wernisażach i rozmaitych akcjach, również z okazji Dnia Kobiet. Przed nami także festiwal zoologiczny, festiwale azjatyckie, festiwal trunków rzemieślniczych czy akcja sprzątania świata.
    7 marca 2024 (16 opinii)