stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pocztówka znad Jeziora Zaspa / warsztat kolażu dla młodzieży i dorosłych

Stwórz z nami pocztówkę z miejsca, które zniknęło z mapy! Zapraszamy na warsztat kolażu, inspirowany historiami i wspomnieniami związanymi z nieistniejącym już jeziorem Zaspa.

gru 16

sobota, g. 10:00, 12:30

Pogórze,

w każdy wtorek (do 25.06.2024), g. 13:00 - 15:00

Gdynia,
Podczas warsztatu każdy_a uczestnik_czka wykona swój autorski kolaż, który następnie zdigitalizujemy i stworzymy z niego pocztówki. Warsztat poprzedzony jest roślinnym spacerem w okolice Jeziora Zaspa*, po powrocie do Gamy każdy wykona swój autorski kolaż inspirując się okolicą, którą przed chwilą zwiedził.

Wydarzenie skierowane jest do młodzieży i osób dorosłych.

Warsztat przeprowadzi Alicja Zaradkiewicz.
Absolwentka ASP we Wrocławiu (kierunek Sztuka i wzornictwo ceramiki). Najczęściej w swojej twórczości posługuje się materią ceramiczną, ale chętnie też sięga po inne techniki rzeźbiarskie, malarstwo, czy intermedia. Animatorka kultury, pasjonatka rękodzieła i dobrych filmów. Prywatnie właścicielka psa o imieniu Loki.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

*12 sierpnia o godz. 12:00 na roślinny spacer po Letnicy zaprasza Michał Konkel. Z wykształcenia biolog, archeobotanik. Z pasji przyrodnik. Z zawodu zielarz-fitoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy-Fitoterapeutów oraz Stowarzyszenia Herba Slavica. Edukator ziołolecznictwa. Prowadzi prelekcje, warsztaty oraz zajęcia terenowe z zakresu ziołolecznictwa, roślin przydatnych w surwiwalu, czy medycyny w czasie katastrof i na wypadek wojny. Propagator Supermarketu Natura, czyli świadomego i rozważnego korzystania z zasobów oferowanych nam przez przyrodę.
Zgromadzona podczas studiów i kursów wiedza pozwala mu niezwykle sprawnie poruszać się w dziedzinie zielarstwa, ziołolecznictwa i fitoterapii, zarówno w wymiarze teoretycznym, praktycznym, jak i w terenie.
Szczegóły i trasa spaceru wkrótce .

Warsztat jest bezpłatny
Zapisy i kontakt:
 gama@gak.gda.pl
 58 346 41 05

Jak dojechać do Gamy?
 Autobusem
Linie: 158, 258
Przystanek: Rondo Mazowieckiego
 Tramwajem
Linie: 7, 10
Przystanek: Polsat Plus Arena