Pokaż Swój Znak - kobiece historie zapisane na ciele Sopoteka - galeria kultury multimedialnej Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Pokaż Swój Znak - kobiece historie zapisane na ciele

Czy zastanawiałeś/łaś się kiedyś jakie historie mogą skrywać za tatuażami, które zdobią kobiece ciała? Czy są to symbole zwycięstwa, pamiątki po stoczonej walce, znaki, które mają upamiętnić ważny moment w życiu, czy kaprys lub nieprzemyślana decyzja? Zapraszamy na niezwykłe spotkanie, podczas którego usłyszysz unikatowe historie 9 kobiet, które zechciały opowiedzieć o swoich Znakach zdobiących ich ciała.

Podczas spotkania rozmawiać będziemy na tematy mocno kobiece, poruszymy wiele ciekawych kwestii dotyczących kobiecego świata, po to abyś Ty również mogła zanurzyć się w swojej kobiecości i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie samej.

Projekt "Pokaż Swój Znak" to projekt sopockiej artystki Anety Bitel. Powstawał przez 12 miesięcy, podczas których każdego miesiąca jedna z kobiet prezentowała swój tatuaż podczas sesji fotograficznej oraz opowiadała o jego znaczeniu.

Zwieńczeniem projektu jest 12 unikatowych kobiet, 12 niepowtarzalnych fotografii, 12 wyjątkowych opowieści i 12 osobistych Znaków zapisanych na ciele.

Spotkanie rozpocznie się od obejrzenia i posłuchania klipu przedstawiającego 12 finałowych fotografii. Następnie z uczestniczkami projektu będziemy rozmawiały na tematy mocno kobiece, inspirujące i oddające refleksji.

Zapraszamy Kobiety i Mężczyzn na spotkanie pełne kobiecości.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Czytaj także