Pokaz iluzji Mago Magic Show! Miasto Aniołów Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Pokaz iluzji Mago Magic Show!

Porywający pokaz Bartosza Szuberta, lepiej znanego jako Mago Magic Show, czyli profesjonalnego iluzjonisty, którego można kojarzyć między innymi z udziału w programie Mam Talent, gdzie za każdym razem swoimi występami porywał zarówno publiczność, jak i jurorów, których wcale nie jest łatwo zaskoczyć. Jemu się to jednak udawało!

Mago Magic Show występuje na całym świecie, a jego pokazy organizowane są dla największych międzynarodowych firm w wielu prestiżowych hotelach. W trakcie swoich występów tworzy niewiarygodny nastrój, w którym wszystko wydaje się być możliwe, a sam program zawiera zarówno klasyczne triki, odwołujące się do twórczości najbardziej znanego iluzjonisty wszech czasów Davida Copperfielda, jak i nowoczesne, pionierskie rozwiązania, których sekret zna już tylko sam artysta.

Tym razem występ Mago Magic Show został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych odbiorcach! Kolorowe rekwizyty oraz scenografia stworzą pozytywny, radosny i przystępny klimat! Natomiast konstrukcja pokazu umożliwia czynny udział naszej młodej widowni i tym samym wspólne czarowanie! Występ tego rodzaju niesamowicie pobudza dziecięcą wyobraźnię, a odpowiednio dobrane efekty pozostawiają niezapomniane wspomnienia w pamięci dziecka!
 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Kontakt
    58 768-58-31
Dzieci do lat 3 - 0