stat
Impreza już się odbyła

Musical, który przywraca głos wielkim Polkom historii! Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis zaprasza na wyjątkowy spektakl muzyczny Polka Niepodległa Historia w Spódnicy.

maj 9

sobota, g. 18:00

Gdańsk,
bilety 159 - 179 zł
gru 16

środa, g. 18:30

bilety 129 zł
Kup bilet
To widowisko w dwóch aktach, oparte na książkach Anny Dziewit-Meller Damy, Dziewuchy, Dziewczyny, oraz Marty Dzido Kobiety Solidarności-Materiały Odrzucone, jest celebracją siły, odwagi i talentu kobiet, które miały realny wpływ na kształt współczesnej Polski.

Musical przedstawia poruszające historie wybitnych postaci:

  • Maria Skłodowska-Curie

  • Irena Sendlerowa

  • Krystyna Skarbek

  • Wanda Rutkiewicz

  • Simona Kossak


Te niezwykłe kobiety nie tylko zapisały się na kartach historii, ale również torowały drogę do równouprawnienia i pełnych praw wyborczych dla Polek.

W celu rezerwacji biletów na godzinę 12:00 dla grup szkolnych w cenie 60zł/bilet prosimy o kontakt mailowy: baabusmusicalis@gmail.com

Sopot, Teatr Atelier, Al. Mamuszki 2

godz. 12:00 oraz godz. 18:00,

bilety: https://www.bilety24.pl/teatr/1575-polka-niepodlegla-historia-w-spodnicy-140017?id=880764

Spektakl przygotowany przez najstarszą, młodzieżową obsadę Baabus Musicalis to energetyczna, nowoczesna opowieść o kobiecej niepodległości - tej narodowej i tej osobistej.

To więcej niż teatr. To lekcja historii, manifest wolności i hołd dla kobiecej siły.
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora

Informacja o biletach