Pomaganie przez imprezowanie BUNKIER Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pomaganie przez imprezowanie

Chcesz pomóc? To wpadnij na imprezę! Bartosz Zawadzki ma 23 lata, przyszedł na świat w 27 tyg. ciąży, jako skrajny wcześniak. Chcemy mu pomóc normalnie żyć, zbieramy na specjalistyczny wózek, pomożecie?

Rozpoczniemy prelekcją, następnie odbędzie się aukcja gadżetów, które pozyskał na cele charytatywne Paweł Klejbor, a całość zakończymy afterparty z muzyką i DJami!.

Prelekcja to spotkanie podróżnicze pod tytułem:
"Aconcagua najwyższa góra poza Azją"
Paweł opowie o wyprawie na tą górę, będą filmy, cześć motywująca, kilka prawdziwych i ciekawych rzeczy takich jak: akcja ratownicza po ataku szczytowym, ciekawostki nigdy nie słyszane na innych prelekcjach.

Podczas aukcji charytatywnej będzie można wylicytować:
- Piłka do kosza z autografem Marcina Gortata
- Voucher na pierwszą lekcje nurkowania 5 szt
- Strzelnica ze szkoleniem ( 3 rodzaje broni) wartość 250 zł
- Rejs Stena Line do Szwecji wraz z kabiną wartość 600zł
- Zdjęcia wielkoformatowe z wypraw z autografem na miejscu
- Płyta Sebastiana Diesel CD z autografem
- Koszulka M. Gapskiej z autografami wszystkich mistrzyń
- Koszulka T Love z autografem Muńka

Zagrają:
DJ KOMAR
DJ PZ
Crusader

--------------------------

Często słyszę pytanie: "Dlaczego się wspinasz?" Nie bez kozery zdanie: "Bo ta góra tam jest" - pada często w wypowiedziach ludzi gór. To moja pasja i wielka szkoła. Żaden uniwersytet nie nauczy mnie tego, czego nauczyły mnie góry. Walka z własnymi słabościami, chwilami załamania, uparte dążenie do założonego celu. Nie byłbym sobą gdybym nie wspomniał 
o pokorze. Każda góra to przeciwnik, czasem bestia, ale to ona zawsze ma ostatnie zdanie. To ona pozwala nam wspiąć się na swój wierzchołek. Zawsze o to prosimy w cichej modlitwie podczas wędrówki. By pozwoliła się zdobyć.
https://www.facebook.com/PawelKlejbor/

Projekt nosi nazwę "Pomaganie przez wspinanie - po wózek na Denali". 
Jego głównym celem jest wsparcie duchowe i materialne dla ciężko chorego Bartka. Bartosz Zawadzki ma 23 lata, przyszedł na świat w 27 tyg. ciąży, jako skrajny wcześniak (waga urodzeniowa: 1100 g). Przebywał w inkubatorze 52 doby. To spowodowało odwarstwienie obu siatkówek oka, co jest najczęstszą przyczyną ślepoty u dzieci (wcześniaków). Bartosz jest po 8 ciężkich operacjach okulistycznych, ma przyklejone siatkówki i jest przygotowany do operacji wszczepu soczewek . Bartosz przeszedł także operację i rehabilitację stóp w Poznaniu. 
Los nie usłał mu różami również dalszej drogi, do wszystkiego doszła poważna forma skoliozy, która wymagała kilkukrotnych wizyt w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji w Zakopanem. Na szczęście - tym razem - obeszło się bez operacji. Biodra również są bardzo słabe, lewe jest zwichnięte. Koszt wózka wynosi 14000PLN

Wstęp: ILE WRZUCISZ, ZA TYLE WCHODZISZ!
http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna 3, otwieramy 17:00
Rezerwacje:
biuro@bunkierclub.pl
530 917 788

Patronat: 
Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Gdynia
Patronat Medialny Radio Eska
Sponsor Centrum Handlowe Osowa
Sponsor Porter Domofony.pl
Patronat Medialny Portal Górski
Trojmiasto.pl

--------------------------

[PL] Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

[ENG] 5 floors of culture and entertainment, 2 bars, 2 concert and party rooms, a gallery providing a possibility of buying exhibited works and a pub, where you may enjoy good food and engage in philosophical debates.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!