stat

Poniedziałkowe karaoke w Mefisto

AlkorKaraoke - najlepsze karaoke w tej części Galaktyki gra i grać będzie do końca świata i nawet dwa dni dłużej. AlkorKaraoke to IMPREZA INNA NIŻ WSZYSTKIE. Tu nie gramy z jutuba czy innego gryzonia. Dzięki temu wszystkie utwory są sprawdzone, w dobrej jakości. Nie trzeba wybierać na necie "która to może być wersja". Nie trzeba czekać, aż prowadzący znajdzie na necie to, co chcecie zaśpiewać. Impreza jest zatem płynna i naprawdę cały czas śpiewamy. Macie też dostęp do listy utworów - drukowanych jak i na stronie www.AlkorKaraoke.pl

A czeka na Was już 5000 (w tym 900 polskich) specjalnie dobranych utworów. W tym bardzo wiele przez uczestników naszej zabawy zamówionych, niedostępnych "na jutubie" i na żadnej innej tego typu imprezie. I ciągle dochodzą nowe zamówienia.

Do tego profesjonalne mikrofony, alkohole w dobrych cenach i uśmiechnięci barmani. Ponieważ kończymy przed 23, to zdążycie się wyspać przed kolejnym dniem pracy. Pamiętajcie, że otwieramy się o 18:00 i śpiewać można już po kilkunastu minutach, warto przyjść wcześniej, bo im później tym dłuższa kolejka do śpiewania.

Wjazd free, piwo od 9 PLN, wrażenia bezcenne.

w każdy piątek (do 23.12), g. 20:00

Gdańsk Zaspa, al. Rzeczypospolitej 21a

w każdy czwartek (do 28.12), g. 20:00

Gdańsk,