stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ponyo w Helios ANIME

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Wyruszcie w bajkową podróż i odkryjcie magię, która czeka na Was w morskiej głębinie. Ponyo Hayao Miyazakiego to przepiękna opowieść o niezwykłej przyjaźni chłopca i złotej rybki, która odmieniła jego życie na zawsze. Fantastyczna animowana przygoda od nagradzanego twórcy Spirited Away: W kranie bogów" i Mojego sąsiada Totoro" to propozycja dla najmłodszej publiczności.

lip 28

niedziela, g. 10:30

bilety 30 zł
przedsprzedaż 20-28 zł
Pięcioletni chłopiec o imieniu Sosuke mieszka wraz z mamą w nadmorskiej miejscowości. Podczas zabawy na plaży Sosuke znajduje uwięzioną w słoiku złotą rybkę. Nadaje jej imię Ponyo i obiecuje zawsze się nią opiekować. Jednak Ponyo nie jest zwyczajną rybką to córka potężnego czarodzieja, który zrozpaczony jej zniknięciem, wzburzy całe morze, by sprowadzić ją do domu. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda, podczas której chłopiec i rybka muszą połączyć siły, by ocalić świat przed niebezpieczeństwem i spełnić marzenie Ponyo o zostaniu człowiekiem. Przepiękny wizualnie i pełen uroku film Ponyo jest opowieścią o miłości, przyjaźni i magii oraz doskonałą propozycją dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem Studia Ghibli.

WIDZOWIE POKAZÓW W RAMACH PROJEKTU HELIOS ANIME OTRZYMAJĄ SPECJALNĄ POCZTÓWKĘ Z KADREM FILMOWYM. OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Przedsprzedaż
    20-28 zł
CENNIK:
w dniu seansu - 29,9 zł
1-3 dni do seansu - 27,9 zł
4-7 dni do seansu - 25,9 zł
8-14 dni do seansu - 22,9 zł
15 + dni do seansu - 19,9 zł