stat
Impreza już się odbyła

Poparzeni Kawą Trzy - Osiemnastka Tour 2023/ 2024

Na 18-tkę otrzymuje się zwykle urzędowy dokument, który świadczy o dojrzałości.  Można powiedzieć, że my również z okazji naszego jubileuszu na tyle zaistnieliśmy w społecznej świadomości, że warto to świętować. Po tylu latach na scenie każdy z nas dostał dowód osobisty na to, że nasza praca nie poszła na marne. Możemy nim się swobodnie legitymować by  każdemu zainteresowanemu uświadomić  kim jesteśmy i czego dokonaliśmy.

lip 3-6

środa - sobota

bilety 495 - 1099 zł
Kup bilet
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet
Zagraliśmy setki koncertów. Stworzyliśmy kilkanaście ponadczasowych przebojów. Nasze nagrania ciągle są prezentowane z powodzeniem w mediach. Najważniejsze jednak jest to, że przy naszych piosenkach ludzie się bawią, kochają i odczuwają przyjemność. Na 18-tkę zwykle organizuje się huczną imprezę zapraszając najbliższych. My zamierzamy zorganizować 18 takich imprez z okazji naszego jubileuszu.  Mam nadzieję, że pojawią się na nich wszyscy nasi najbliżsi czyli słuchacze, którzy od lat lubią naszą twórczość.

rock / punk - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

  • Planuj Tydzień: Kolosy, festiwal roślin, Bakalie i Ekstremalna Droga Krzyżowa
    Tylu propozycji na spędzenie wolnego czasu nie było od miesięcy. Trójmiasto przywitało wiosnę i ma dla was dziesiątki wydarzeń na najbliższe dni. Opowieści podróżnicze z najdalszych zakątków globu, dni otwarte wyższych uczelni, festiwal roślin, a także kiermasze ubrań, dodatków i płyt winylowych. Będzie też zlot miłośników klasycznych aut, konferencje, targi i wiele innych. Polecamy poniższe wydarzenia od 21 do 27 marca.
    21 marca 2024 (9 opinii)
  • Zdejmij Bieliznę i spójrz w Oczi Cziorne
    To znakomita propozycja zarówno dla dorosłej publiczności miłującej rock & rolla, jak i dla ich dzieci na przedsylwestrowy piątek. W ramach corocznego festiwalu Metropolia jest OK, Nadbałtyckie Centrum Kultury i Klub Parlament zapraszają w piątek 29 grudnia, o godz. 19, na istny zlot czarownic, podczas którego zagrają: Bielizna, Oczi Ciorne, Formy Planet i The Dames. Bilety kosztują symboliczne 5 zł.
    22 grudnia 2023 (4 opinie)