Porozmawiajmy o biznesie Inkubator Starter Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Porozmawiajmy o biznesie

Prowadzisz firmę i szukasz sposobów na jej efektywny rozwój? Działasz w sektorze nowych technologii? A może masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci środków? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! Podczas spotkania porozmawiamy o biznesie, o tym jak rozwinąć skrzydła oraz co robić i czego nie robić, aby odnieść sukces!

12 czerwca o godz. 18:00, w przestrzeni Inkubator Starter odbędzie się spotkanie, na które zapraszamy przedsiębiorców oraz właścicieli startupów. W doborowym towarzystwie i przy dobrej kawie dowiesz się:

- skąd pozyskać finansowanie na rozwój firmy,
- jak pozyskać środki na działalność badawczo-rozwojową,
- jaki model biznesowy jest dla Ciebie,
- jak pozyskać inwestora i jak z nim rozmawiać.

W wydarzeniu udział weźmie gość specjalny Bolesław Drapella, Founder i mentor w SaunaGrow.com, który na biznesie i innowacyjnych rozwiązaniach zjadł już zęby. Bolesław Drapella opowie o tym, jakich błędów by nie popełnił, gdyby drugi raz rozwijał swoją firmę.

W trakcie spotkania dowiesz się także, przed jakimi wyzwaniami staje aktualnie przedsiębiorca chcący zbudować swoją wymarzoną firmę, czy jakie są "best practise" z zakresu zarządzania i rozwoju startup'u na jego wczesnym etapie.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu zdobędziesz praktyczne wskazówki!

Informacja o biletach

Rejestracja za pośrednictwem: https://porozmawiajmyobiznesiegdansk.evenea.pl/