Powitanie lata z Wodną Krainą Zabawy Park Jelitkowski Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Powitanie lata z Wodną Krainą Zabawy

Na powitanie lata "Wodna Kraina Zabawy" Saur Neptun Gdańsk zaprasza w swoje progi! Wodne miasteczko będzie można znaleźć na terenie skweru parkowego Jelitkowska-Pomorska w okolicach pętli tramwajowej w Jelitkowie. Zabawa rozpocznie się 22 czerwca (sobota) o godz. 10.00, a skończy ok. godz. 16.00. Kto był już kiedyś w wodnym miasteczku wie, że dobra zabawa jest gwarantowana. Ale w tym roku piknik obfituje w wiele nowości: pokazy tańca, gry na bębnach, warsztaty eko i rękodzieła, do tego strefa relaksu, mulitimedialna tablica z grami dla dużych i małych.

Festyn w Jelitkowie trzeba odwiedzić, bo wszystkie atrakcje w wodnym miasteczku są darmowe. Na gości, którzy 22 czerwca rozpoczną lato z SNG, czekają: dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód, basen z łódkami, mega chińczyk, mega jenga, kreatywne zabawy z wodą, mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami.

W tym roku oprócz sprawdzonych i lubianych atrakcji w programie imprezy pojawią się także nowości. Są to 6 stanowiskowe euro-bungee, fotobudka, duży tor przeszkód Wipe Out, stoisko z tatuażami z henny i brokatu, tor do kręgli, mini plac zabaw dla najmłodszych.

Po szalonej zabawie na dmuchańcach zapraszamy na kreatywne chwile wytchnienia podczas warsztatów. Będzie można spróbować sił w wytwarzaniu mydła, zgłębić tajniki upcycligu, czyli wytwarzania rzeczy nowych ze starych. Miłośnicy rękodzieła będą mogli pracować z gipsem lub na warsztatach malarskich. Będzie coś także dla melomanów. W tym roku po raz pierwszy zaprosimy gości na pokazy bębniarskie oraz warsztaty i pokazy tańca.

Tworząc tegoroczny program pikniku chcemy zadbać o mieszkańców Gdańska w różnym wieku. Stąd atrakcje dla dzieci małych, jak i starszych. Rodziców z kolei zapraszamy do strefy relaksu, gdzie będzie można na leżakach odpocząć z kubeczkiem zimnej wody kranowej. Bardzo nam zależy by "Wodna Kraina Zabawy" była miejscem wspólnego spędzania czasu dla całych rodzin.

Przez cały czas trwania festynu do dyspozycji gości będzie stanowisko z popcornem i watą cukrową. Przekąski rozdawane będą zupełnie za darmo. Podobnie jak woda, która tego dnia popłynie hektolitrami. Jeśli pogoda dopisze pojawi się także mgiełka wodna.

Gości będzie witał i bawił uwielbiany przez dzieci Lolek Kranicki. Miłośnicy rywalizacji sportowej znajdą coś dla siebie w krainie sportowej. Fani klocków lego w krainie małego budowniczego. Atrakcji przygotowanych przez SNG wprost nie sposób policzyć. Warto się więc pofatygować i przekonać się samemu.

Zapraszamy Was. Przywitajmy lato z przytupem!

Czytaj także