Pozdro techno sound system: Alienata (esp) Plener 33 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Pozdro techno sound system: Alienata (esp)

W czasach kultury instant wciąż istnieją bastiony jakości. Jednym z nich jest ekipa Up To Date Festival, która odwiedzi nas z Pozdro Techno Sound System, czyli cyklem wydarzeń zatytułowanym od osławionego nagłośnienia, które zbudowali własnoręcznie. Czysty dźwięk, którego moc porywa duszę w nieznane, a umysł wysyła w odległe światy, a do tego line-up, którego nie możecie przegapić.

paź 22

piątek, g. 19:00

Gdańsk,

8 - 24 października 2021, g. 18.00

Gdańsk, Park Oruński ul. Nowiny 2B...
ALIENATA
znana jest z setów o surowym brzmieniu, urzekającej dynamice i stylistycznej różnorodności, w których electro romansuje z połamanymi, mrocznymi i hipnotycznymi brzmieniami. Wywodzi się z muzycznych i teatralnych środowisk Walencji, od ponad dekady mieszka i tworzy w Berlinie, ciesząc się ogromnym uznaniem lokalnej sceny i publiczności. Jej label Discos Atónicos regularnie wydaje kompilacje pełne świeżej muzyki, którą Alienta prezentuje także na antenie francuskiego radia LYL.

DTEKK
DJ, promotor, współzałożyciel wytwórni Technosoul i dyrektor artystyczny festiwalu Up To Date, którego sety z czarnych płyt od lat zachwycają publiczność w całej Polsce.

FEELAZ
poznański twórca, którego różnorodną selekcję i kolekcję ukształtowały między innymi muzyczne doświadczenia z Niemiec i Londynu, a także lata rezydentury i wydarzeń organizowanych w najważniejszych lokalnych klubach.

Do zobaczenia na Elektryków w przedostatni weekend sezonu SUPERNOVA!

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, w kompleksie SQUARE przez cały czas trwania wydarzenia znajdować się będzie nie więcej niż 1 osoba na 5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników. Zachowaj dystans min. 1,5m od innych osób. Jeśli znajdziesz się w pomieszczeniu, zakryj usta i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk.

Informacja o biletach

18+
wstęp po 22:00 płatny 20zł