stat
Impreza już się odbyła

Pożegnanie sezonu na Pchlim Targu w Oliwie

Ostatnia szansa, aby zawitać do uroczej Oliwy na pożegnanie sezonu. Odkładaliście wizytę na kolejny tydzień? Tym razem to będzie niemożliwe. Wracamy dopiero w maju... 

Idea jest prosta i niezmienna od ośmiu lat, zgodna z duchem zero waste: sprzedajemy lub kupujemy rzeczy, które zalegają w naszych domach. Na pewno masz takie skarby, które już Ci się znudziły lub ich nie potrzebujesz. Czy wiesz, że ktoś inny właśnie tego szukał przez całe życie?

w każdą sobotę (do 16.12), g. 9:00 - 14:00

Gdańsk, Piecki-Migowo na skwerze...

w każdą sobotę (do 30.12), g. 10:00 - 14:00

Sopot,

Nie wyrzucaj - przynieś na Pchli Targ! Przedmiot zbędny w Twoim domu może zyskać nowe życie w innym miejscu.

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać, wystarczy przyjechać i znaleźć wolne miejsce. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc handlowych i parkingowych wokół Rynku, zalecamy przyjazd przed godz. 9.00.

Obowiązują symboliczne opłaty za miejsce handlowe: 5 zł/m2, dzieci i seniorzy płacą za stoisko 1 zł/m2 (maksymalnie 2 metry na osobę).


Zakątek Ciuchowy - to osobna strefa, gdzie bez opłat możesz sprzedać swoje ubrania - warunkiem jest sprzedaż na wieszaku (jeśli go nie posiadasz, możesz wypożyczyć u nas w cenie 10 zł)

Dodatkowo, dla zainteresowanych istnieje możliwość płatnej rezerwacji miejsc oraz wypożyczenia stolików i wieszaków na ubrania w cenie 10 zł/sztukę (informacje pod nr 502-94-82-82).