Poznaj swój kraj - Activo - wycieczka rowerowa - Mazury - Green Velo - wokół Mamry - Puszcza Borecka ATS Express Rumia Sprawdź!
stat

Poznaj swój kraj - Activo - wycieczka rowerowa - Mazury - Green Velo - wokół Mamry - Puszcza Borecka

Zapraszamy na wycieczkę rowerową do Królestwa Rowerowego Północnych Mazur.

Wokół Jeziora Mamry Do Żubrów w Puszczy Boreckiej - Węgorzewo - Sępopol - Green Velo

Mazury - kraina tysiąca jezior, domy bocianów czy wspaniałe kościoły, ratusze z jasnoczerwonej cegły, kolorowe miasta, rozmarzone wioski, krystalicznie czyste jeziora. Mazury mają wiele nazw i są prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych miejsc w Polsce. Region ten ma wiele do zaoferowania miłośnikom zwiedzania i odkrywania historycznych tajemnic. Pojedźmy i zróbmy własne zdjęcia i odkryjmy jeden z ostatnich niemal naturalnych regionów w Europie. Zanurzmy się w dziewiczy krajobraz i zrelaksujmy się podczas naszych wycieczek rowerowych, albo rejsem statkiem po jednym z malowniczych jezior.

Program wycieczki rowerowej:
Długość trasy: 1 dzień 45km, 2 dzień - 60 km, 3 dzień 46 km
Nawierzchnia: asfalt/kostka/drogi gruntowe
Rekomendowany rodzaj roweru: trekkingowy/turystyczny
Uwaga ! obowiązkowa kamizelka odblaskowa

Wyjazd autokaru:
Rumia, Dworzec PKP - godz. 06:00
Gdynia, Dworzec PKP - godz. 06:30
Gdańsk Główny, Parking przy ECS - godz. 07:15
Możliwość wsiadania w innych miejscach po wcześniejszym uzgodnieniu !

Program
Dzień 1. 03.06.21 Czwartek
Przejazd autokarem w kierunku Węgorzewa z przerwą śniadaniową po drodze. Dojazd na parking przy zabytkowej śluzie w Leśniewie, wyładunek rowerów i przygotowanie do przejazdu trasą rowerową wokół jeziora Mamry o długości 45 km. Po powrocie Mała biesiadka" wrażenia, ognisko, pieczenie kiełbasek, załadunek rowerów nad jeziorem Przystań. Przejazd do hotelu na 2 noclegi

Dzień 2. 04.06.21 Piątek
Po śniadaniu w dniu dzisiejszym udamy się na wycieczkę Do Żubrów w Puszczy Boreckiej". Przejazd autokarem nad jezioro Stręgiel. Po przejechaniu przepięknie ułożonej trasy przez Puszczę Borecką, zakończymy nasz dzisiejszy trud nad jeziorem Stręgiel. Zasłużony odpoczynek Mała Biesiadka" wrażenia, ognisko. Powrót do hotelu.

Dzień 3. 05.06.21 Sobota
Żegnamy Królestwo Mazur Północnych z nadzieją że w niedługim czasie będziemy dalej na wschód poznawać szlak Green Velo" i towarzyszące bardzo ciekawe szlaki lokalne. Dziś po śniadaniu przejedziemy do Węgorzewa zwiedzanie miasteczka. Następnie przejazd Green Velo z Przystani do Sępopola o długości 46 km. Po przyjeździe Mała biesiadka" wrażenia, ognisko, pieczenie kiełbasek, załadunek rowerów i powrót do Trójmiasta. Zakończenie wycieczki.

Cena: 695 zł/os.

Cena obejmuje:
transport uczestników autokarem
2 noclegi w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w hotelu
transport rowerów w specjalistycznej przyczepie
instruktora/pilota prowadzącego wycieczkę rowerową
ubezpieczenie NNW, BP
realizacje programu

Cena nie obejmuje:
dopłaty do pok. jednoosobowego 95 zł
kosztów realizacji programu: 115 zł - usługi przewodnickie, 3 x obiad serwowany z pokładu autokaru: kawa, zupa, porcja kiełbaski, napoje, dodatki,, płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu.
napoi do posiłków
ewentualnych kosztów wstępów
wydatków własnych
Wycieczkę realizujemy przy zgłoszeniu się minimum 20 osób.
Sprawdź nasze propozycje wyjazdów po Polsce i zagranicy http: //www.atstravel.pl/