Pozytyw | wystawa zdjęć pod hasłem wywołaj uśmiech Gdańsk Brzeźno Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Pozytyw | wystawa zdjęć pod hasłem wywołaj uśmiech

Zapraszamy do oglądania plenerowej wystawy fotografii prezentowanej w ramach Święta Ulicy Północnej 2020 w Gdańsku Brzeźnie na płocie przy ul. Północnej 5.

7 listopada 2020 - 29 sierpnia 2021

13 lutego - 31 grudnia 2021, g. 10:00 - 18:00

Postanowiliśmy zmaterializować zdjęcia z wystawy on-line, które można było oglądać przez kilkanaście dni kwietnia na stronach Projektorni GAK. Teraz będzie rozweselać przechodniów, urlopowiczów i turystów, którzy w drodze na plażę będą mieli okazję nastawić się pozytywnie na resztę dnia.

W trudnym obecnie czasie udało się biorącym udział w wystawie znaleźć obrazy, które mają moc wywołania uśmiechu u innych ludzi. Takie było też założenie wystawy - zaprezentować optymistyczną stronę życia właśnie w momencie, kiedy nam jej brakuje.Oglądając przesłane fotografie możemy się odprężyć, zachwycić. Mamy nadzieję, że wystawa skłoni odbiorców do poszukania również w swojej przestrzeni momentów, które działają na nich pozytywnie.

Do uczestnictwa w wystawie zachęcaliśmy wszystkie osoby, chcące zaprezentować zdjęcie ze swoich domowych zbiorów fotograficznych, na którym uwieczniona sytuacja wprawiająca w dobry nastrój, przywołująca miłe wspomnienia i uśmiech.

Organizator: Gdański Archipelag Kultury Projektornia