Premiera: Anna Dereszowska - Instrukcja obsługi kobiety Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Premiera: Anna Dereszowska - Instrukcja obsługi kobiety Opinie (17)

Relacja z imprezy

"Instrukcja obsługi kobiety" - wyjątkowy recital aktorki - Anny Dereszowskiej - wraz z zespołem Febus Wąsaty Trio (mającym na swoim koncie wiele nagród m.in. nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego).

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


Podczas występu usłyszymy utwory takie jak "Sing sing", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Krzyżówka". Wszystko to przeplatane będzie zabawnymi anegdotami I poradami z dziedziny relacji damsko-męskich.


Dowiemy się jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych (np. jak zachować się ma mężczyzna, słysząc pytanie: "Czy nie wyglądam w tym grubo?"), jak udekorować stół na przybycie teściowej, jak dokonać podziału ról w związku, jak pielęgnować rośliny kaktusowate.

Oczywiście nie ma jednej, uniwersalnej "Instrukcji obsługi kobiety", bo i kobiety różnią się od siebie jak płatki śniegu. Potraktujmy temat jako pretekst, bo w końcu wszyscy zdajemy sobie sprawę, że panel sterowania kobiety przypomina wnętrze kabiny dreamlinera, podczas gdy u mężczyzny mamy jedną wajchę z dwiema możliwymi pozycjami - on i off.

Anna Dereszowska - wokal
Urszula Borkowska - kompozycje, aranżacje i fortepian,
Marcin Świderski - saksofony, flet, cajon,
Konrad Kubicki - kontrabas i gitara basowa.
Piotr Maślanka - perkusja

Anna Dereszowska - "Krzyżówka"
Anna Dereszowska - "Miłość Ci wszystko wybaczy"
Anna Dereszowska - "Ugotuj mi coś"

Dołącz do wydarzenia na Facebook i bądź na bieżąco! (klik)