Premiera Suzuki Jimny Motor Centrum Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Premiera Suzuki Jimny

Zapraszamy do udziału w ekskluzywnym pokazie nowego Suzuki Jimny. Podczas premiery dziennikarze motoryzacyjni zaprezentują nowe wcielenie tego kultowego modelu, a także przedstawią działanie napędu na 4 koła ALLGRIP.

5 grudnia 2020 - 2 lutego 2021, g. 16:00 - 23:00

Gdańsk Sopot Gdynia
lis 19-20

piątek - sobota

Gdańsk, Wrzeszcz
Czwarte pokolenie kultowej terenówki to mały, lekki, niepowtarzalny pojazd z napędem 4WD zachowujący świetną zdolność terenową swoich poprzedników i wnoszący nowy, współczesny design. To jedyny, autentyczny samochód terenowy o tak niewielkich wymiarach i masie, ale nadal zachowujący świetną zdolność off-roadową, tak pożądaną przez profesjonalistów.

Nowy Jimny oferuje jeszcze więcej funkcjonalności i praktyczności zarówno pod względem wyglądu, jak i osiągów. Dzięki wyższej sztywności skrętnej ramy nośnej zapewnia bardziej komfortową i stabilniejszą jazdę, a nowo zaprojektowany stabilizator w przednim zawieszeniu minimalizuje wibracje i siły oddziałujące na kierownicę. Niezależnie od tego, czy poruszasz się w miejskiej dżungli, czy odkrywasz nieznane tereny, Jimny z pewnością zadowoli Twoją żądzę przygód.

Czytaj także