Premiera książki Porozmawiajmy o Tobie - Angelina Piechowska Sztuka Wyboru Gdańsk Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Premiera książki Porozmawiajmy o Tobie - Angelina Piechowska

Książka "Porozmawiajmy o Tobie" to międzynarodowy projekt, który połączył trzy niezwykłe osobowości. Autorką dzieła jest Angelina Piechowska, psycholog, terapeuta TSR, autorka bloga www.porozmawiajmyotobie.pl.

Książka zaczyna się od rozmowy z dr B.Ignatowską -Jankowską, neurofizjologiem pracującym w laboratorium Hebrew University w Izraelu. W rozmowie pełnej szczerości jednocześnie z bardzo naukowym podłożem, dr Ignatowska dzieli się wiedzą na temat neuroplastyczności, odpowiadając na pytanie:

Czy rzeczywiście każdy z Nas może stać się taką osobą jaką chce być?
Czy mamy ograniczenia genetyczne?
Czy można siebie "wymyślić" na nowo?

*Część rozmowy Angeliny Piechowskiej z dr Bogną Ignatowską-Jankowską została opublikowana w jednym z największych polskich magazynów, w kwietniowym numerze Urody Życia.

Rozdziały "Porozmawiajmy o Tobie" wzbogacone zostały rysunkami Amy Sung, Koreanki która po latach pracy w korporacji, za na namową Angeliny powróciła do swoich artystycznych korzeni. Rysunki pełne są humoru i z prawdziwą lekkością połączyły wiedzę ze sztuką..

Książka porusza tematy z zakresu psychologii, filozofii, neurofizjologii oraz motywacji. Treść oparta jest na licznych badaniach psychologicznych, doświadczeniu oraz wiedzy autorki. Pochodzi z gabinetu psychologicznego, szkoleń, wystąpień publicznych, konferencji czy życia osobistego Angeliny.

Oto pierwsze recenzje osób czytających "Porozmawiajmy o Tobie":

"Gratulacje! Zrobiłaś coś bardzo trudnego: napisałaś książkę lekką, a jednocześnie pełną niezwykle, ważnych i mądrych treści. Z jednej strony książka jest napisana prosto, przejrzyście i łatwo się ja czyta a z drugiej można medytować długo nad każdą jej stroną!
Ta książka to jak zbiór skarbów , złotych myśli, które pomagają nam rozwijać się, wzrastać, cieszyć się życiem! Czuć ze dużo przemawia tu twoje osobiste doświadczenie, ale również cytujesz ważnych, modrych autorów.

Miałam tam moje "perełki", myśli, które towarzyszyły mi później jeszcze długo po przeczytaniu książki: o paraleli umysłu jako ogrodu w którym sadzi się albo dobre albo złe, negatywne myśli: "co zasiejesz, to zbierzesz" , o miłościw rodzicielskiej, ze to czas i uwaga, które dajemy dziecku, o przymierzaniu sukienek/ról w życiu, o ryzyku jakie niesie za sobą komfort, o cieszeniu się własnym sukcesem.

"Porozmawiajmy o tobie" zawiera tyle mądrych treści w tak krótkiej formie, ze można by napisać jeszcze kilka kolejnych książek!
To książka dla wszystkich, którzy pragną żyć w większej świadomości, większej akceptacji dla siebie i innych.
Ta książka też odzwierciedla ciebie i twoje warsztaty, jest pełna optymizmu i pozytywnej energii.
Jestem pewna, ze książka okaże się sukcesem! Tego ci życzę! "
Karolina C.R.

"Pani Angelina Piechowska już na pierwszy rzut oka wyróżnia się zaangażowaniem w tworzone przez siebie treści oraz ogromną chęcią pomocy czytelnikom. Zastosowany w książce podział na lekcje prezentuje się bardzo czytelnie, pozwala zaznajamiać się z lekturą nawet z doskoku i przy każdej sesji czerpać z niej coś nowego. Dużą wartość niosą ze sobą także ćwiczenia zaprezentowane w końcowej części książki a moim zdaniem każdy powinien je wykonać, by lepiej poznać siebie".

Redaktor Andrzej Zyszczak - eKorekta24
Prowadzenie wieczoru: Marcin Stasiak

Co się wydarzy podczas premiery?

-wykład autorki powiązany z treścią książki
-czas na pytania, porady
-podpisywanie książek
-pamiątkowe zdjęcia
-networking
-losowanie prezentów spośród wszystkich uczestników
-guided meditation (medytacja)
-możliwość zakupienia książki, płyty z medytacjami autorstwa Angeliny w promocyjnych cenach
- niespodzianki

Zapraszam Cię serdecznie
do zobaczenia!
Angelina

WSTĘP WOLNY- wystarczy wysłać maila o treści "Bilet" na adres angelina@porozmawiajmyotobie.pl aby zarezerwować miejsce