Prezentacja drużyny Trefl Gdańsk Forum Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Prezentacja drużyny Trefl Gdańsk

Tuż przed nowym sezonem PlusLigi siatkarze Trefla Gdańsk już po raz trzeci zaprezentują się trójmiejskim kibicom w Forum Gdańsk. Sportowe atrakcje opanują wyjątkowe przestrzenie Forum w środę 29 września o godz. 17:30. Prezentacja drużyny odbędzie się na mostku na poziomie 0.

lis 26-27

piątek - sobota

Gdańsk,

29 maja - 31 grudnia 2021, g. 11:00, 12:30, 14:00

Trefl Gdańsk pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi rozegra w niedzielę 3 października w Katowicach, a inauguracja sezonu w ERGO ARENIE odbędzie się tydzień później - w niedzielę 10 października podczas starcia z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Z kolei już w środę 29 września gdańszczanie zapraszają na przedsezonową prezentację drużyny. Siatkarskie atrakcje są zaplanowane od godz. 17:30 do 18:30, a podobnie jak dwa i trzy lata temu odbędą się w Forum Gdańsk na poziomie 0 na mostku.

W spotkaniu udział weźmie prawie cała drużyna Trefla Gdańsk, zabraknie bowiem tylko Karola Urbanowicza, który z kadrą U21 walczy w mistrzostwach świata. Kibice spotkają się natomiast z mistrzem Polski Lukasem Kampą, mistrzami świata z 2014 r. Mariuszem Wlazłym i Mateuszem Miką, dobrze znanymi już w Gdańsku Bartłomiejem Lipińskim, Łukaszem Kozubem, Kewinem Sasakiem, Moritzem Reichertem, Maciejem Olenderkiem, Bartłomiejem Mordylem i Pablo Crerem, wychowankami klubu Dawidem Pruszkowskim i Jordanem Zaleszczykiem, a także debiutującym w najwyższej klasie rozgrywkowej Patrykiem Łabą. Zawodnicy zaprezentują się oczywiście w nowych koszulkach meczowych, które tego dnia będą mieć swą premierę i po raz pierwszy zostaną pokazane przed nowym sezonem PlusLigi. Z kibicami spotka się także oczywiście sztab szkoleniowy "gdańskich lwów", z trenerem Michałem Winiarskim na czele.

Po oficjalnej prezentacji drużyny, przemowach zawodników, sztabu szkoleniowego i władz klubu, nadejdzie pora na wspólne rozgrywki w gry planszowe Trefla, w których już tradycyjnie zawodnicy zmierzą się razem z kibicami. Spotkanie zakończy się czasem na zdjęcia i autografy, z zachowaniem oczywiście obowiązujących przepisów epidemiologicznych.