Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pro Evolution Soccer 2014

Zapraszamy wszystkich fanów wirtualnej piłki spod znaku Konami, na turniej w Pro Evolution Soccer 2014. Zapisy są prowadzone w restauracji 4Strony Świata oraz na jej Facebook'owym profilu. Wystarczy podać Imię i Nazwisko oraz Nick pod jakim będzie grał w lidze.

Trochę informacji:
1. Miejsce rozgrywek - Sala VIP w restauracji 4 Strony Świata, ul. Grunwaldzka 417, Gdańsk.
2. Termin: 19.10.2013 r., godz. 16.00
3. Wpisowe - 25 zł - cena obejmuje 1 duże piwo lub duży napój (cola, fanta, sprite),
20 zł - w przypadku grania w koszulce swojej ulubionej drużyny klubowej:)
4. Liczba miejsc ograniczona (30 osób).
5. Gramy na 6 stanowiskach, podzieleni na sześć 5- osobowych grup.
6. Wyłącznie osoby pełnoletnie.
7. Nagrody: 1 miejsce słuchawki Tritton AX 180 ufundowane przez Pomorskie Centrum Mięsne K&K 2 miejsce bon o wartości 150 zł do wykorzystania w restauracji 4 Strony Świata, 3 miejsce bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Restauracji Filharmonia:)

Pełny regulamin.
1. Organizator turnieju.
1.1. Cykl spotkań gdańskiej ligi Pro Evolution Soccer 2014 organizowany jest przez restaurację 4 Strony Świata.
1.2. Zapisy na miejscu w restauracji bądź poprzez jej profil na Facebooku.
2. Terminarz.
2.1. Turniej odbędzie się 19.10.2013
3. Uczestnicy turnieju.
3.1. W lidze mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
4. Zasady dotyczące turnieju PES 2014
4.1. Turniej jest zorganizowany i prowadzony na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
4.2. Gracze mogą zapisać się jedynie na miejscu rozgrywek oraz poprzez profil na Facebooku.
4.3. Aby wziąć udział w turnieju Pro Evolution Soccer uczestnik zobowiązany jest do zapłacenia wpisowego w wysokości 25 zł .
4.4. Płatności należy przekazywać osobiście lub na:
Cztery Strony Świata s.c; nr konta: 30 1240 1271 1111 0000 1493 0425.
4.5. Platformą turnieju jest gra Pro Evolution Soccer 2014 w podstawowej, w żaden sposób nieedytowalnej wersji, chyba że oficjalnymi licencjonowanymi dodatkami firmy KONAMI.
4.6. Turniej prowadzony jest na konsolach PlayStation 3. W trakcie turnieju uczestnicy nie mogą odłączać kontrolerów przygotowanych przez organizatora bez porozumienia z nim.
4.7. Uczestnik może korzystać z własnego kontrolera jednak musi o tym poinformować organizatora. Oprócz tego kontroler musi być odpowiednio oznaczony aby nie było nieścisłości odnośnie tego kto jest jego właścicielem
4.8. Uczestnik turnieju ma do wyboru wszystkie drużyny dostępne w grze z wyjątkiem ekip z Master League.
4.9. Turniej prowadzony jest na następujących ustawieniach ogólnych wcześniej zdefiniowanych w grze:
Pogoda - Dobra
Stadion - Losowo (możliwość ręcznego wyboru w przypadku zgody obu graczy)
Rodzaj piłki - Plain
Forma: gospodarze - zielone strzałki
Forma: goście - zielone strzałki
Szybkość gry - 0
4.10. Przed rozpoczęciem meczu zawodnicy mają pięć minut na ustawienie formacji oraz składu kierowanej drużyny.
4.11. Uczestnik ma możliwość wgrania formacji z własnego pendrive'a.
4.12. Dokonywanie zmian w składzie oraz taktyce drużyny podczas trwania meczu możliwe jest wyłącznie w sytuacjach, kiedy piłka znajduje się poza polem gry lub wykonywany jest stały fragment . Wszelkie próby przerywania gry stanowią podstawę do wpisania walkoweru na korzyść przeciwnika.
4.13. W przypadku przerwania meczu z powodów technicznych, wynik nie zostaje wpisany do formularza. Zostanie on powtórzony w pełnym wymiarze czasowym.

5. System rozgrywek
5.1. Rozgrywki grupowe
5.1.1. Rozgrywki grupowe są prowadzone systemem "każdy z każdym" bez meczów rewanżowych.
5.1.2. O końcowej klasyfikacji w danej grupie decyduje kolejno: liczba punktów, pojedynek bezpośredni, bilans bramek. Jeśli klasyfikacja nie zostanie rozstrzygnięta poprzez podliczenie bilansu bramek, zostaje rozegrane dodatkowe 5 minutowe spotkanie między zawodnikami, którzy zmagają się o daną pozycję. Jeśli spotkanie zakończy się remisem wtedy decydują rzuty karne.
5.1.3. Jeżeli gracz opuści spotkanie, zanim rozegra wszystkie swoje mecze w danej kolejce bez uprzedniego poinformowania organizatora, to wszystkie jego wyniki zostają anulowane i nie są brane pod uwagę przy ustalaniu klasyfikacji końcowej.
5.1.4. Z każdej grupy do fazy pucharu dnia przechodzą dwie osoby z największą ilością punktów.
5.2. Rozgrywki pucharowe
5.2.1. W każdej rundzie gramy systemem "mecz/rewanż" (nie dotyczy finału oraz meczu o 3 miejsce)
5.2.2. O wygranej decyduje zsumowany wynik obu spotkań.
5.2.3. Jeśli po rozegraniu dwóch meczów wynik jest remisowy, wtedy rozegrane zostaje trzecie, pięciominutowe spotkanie z włączoną dogrywką oraz rzutami karnymi.
5.2.5. Mecz finałowy oraz o trzecie miejsce trwa 1x10min + Ew. dogrywka i rzuty karne.

6. Nagrody.
6.1 1 miejsce słuchawki Tritton AX 180 ufundowane przez Pomorskie Centrum Mięsne K&K 2 miejsce bon o wartości 150 zł do wykorzystania w restauracji 4 Strony Świata, 3 miejsce bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Restauracji Filharmonia:)