Procad Expo 2019 Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Procad Expo 2019

27 edycja największej konferencji i wystawy technologii CAD / BIM w Polsce. Ponad 60 prelekcji i wykładów, 40 prelegentów, 18 ścieżek tematycznych, 7 auli wykładowych, 1hala wystawowa.

cze 4-5

czwartek - piątek

Gdańsk,
wrz 28-29

poniedziałek - wtorek, g. 8:30

PROCAD EXPO to unikatowe wydarzenie w świecie projektowym wystawa i konferencja w jednym, które rokrocznie przyciąga setki osób zainteresowanych poznaniem innowacyjnych rozwiązań dedykowanych szeroko pojętej branży projektowej. To również doskonała okazja na poznanie nowych technologii, poszerzenie wiedzy i wymianę doświadczeń oraz kontaktów ze specjalistami z branży. To wydarzenie łączące projektantów, inżynierów, architektów, właścicieli firm i specjalistów z wiodących pracowni projektowych, firm produkcyjnych i usługowych z Polski i świata. PROCAD EXPO 2019 to z jednej strony specjalna strefa BIM Panel Polska dedykowana branży budowlanej, z drugiej zaś ogromna ilość spersonalizowanych pod określone branże przemysłowe prelekcji technicznych, biznesowych i pro-innowacyjnych.

PROCAD EXPO 2019 to także świetna okazja, żeby przedyskutować i rozwiązać swoje problemy projektowe ze specjalistami Autodesk i PROCAD.

Trzy najważniejsze powody, dla których warto wziąć udział w 27 edycji PROCAD EXPO:

1. Najświeższe informacje, nowinki, rozwiązania i technologie ze świata systemów wspomagających projektowanie
2. Ponad 30 inżynierów aplikacji z PROCAD i Autodesk gotowych rozwiązać Twoje problemy techniczne
3. Olbrzymia społeczność projektantów, konstruktorów, inżynierów, architektów: w tym roku przygotowujemy się na przyjęcie nawet 1500 uczestników