Product Camp 2019 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Product Camp 2019

Największe wydarzenie związane z projektowaniem usług i produktów cyfrowych w europie centralnej. Trzy dni pełne warsztatów, prezentacji, analiz i dyskusji. Ponad 600 osób. Zapraszamy na ProductCamp 2019!

10 czerwca - 31 października 2022, g. 18:00 - 20:00

w każdy wtorek (do 27.12), g. 9:30

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 347
ProductCamp to międzynarodowe wydarzenie: wybierają się na nie goście z ponad 23 krajów, m.In. Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii, a nawet Tajwanu. To wydarzenie, z którego ogrom praktycznej wiedzy wyniosą designerzy, badacze, analitycy, managerowie, startupowcy oraz wszyscy, którzy tworzą cyfrową (i nie tylko) przyszłość, naprawiają teraźniejszość i kreują wartość, zmieniającą świat na lepsze.

Dlaczego warto?
Tony praktycznej wiedzy i inspiracji prosto od projektantów produktów i usług cyfrowych, których pracowali dla najbardziej znanych firm na świecie: Google, Zalando, Revolut, Netflix, Apple, Lego, UEFA, NY Times i wielu innych.

AGENDA I PRELEGENCI

UNIKALNA FORMUŁA BARCAMPU
500 UCZESTNIKÓW / 60 PRELEKCJI / 7 SAL

BarCamp to dość nietypowa formuła nie-konferencyjna.Opiera się o 30-minutowe wystąpienia podczas siedmiu równoległych sesji. Agenda powstaje rano, kiedy wszyscy prelegenci wybierają godzinę swojej prelekcji i wpisują tematy na specjalnie przygotowaną tablicę.

Przed każdą turą, w krótkiej zapowiedzi, prezentują swoje tematy oraz wskazują, w jakiej formie je zrealizują. Na uczestników czekają m.in. prezentacje, warsztaty, dyskusje, analizy, case studies, prezentacje metod badawczych.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    169-1199 zł
Rejestracja: https://productcamp.pl/