Projekt Most | The Bridge (Aus) / Remont Pomp z Mikołajem Trzaską i Adamem Żuchowskim Willa Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Projekt Most | The Bridge (Aus) / Remont Pomp z Mikołajem Trzaską i Adamem Żuchowskim

Celem Projektu MOST jest prezentacja twórczości zespołów, w skład których wchodzą artyści niepełnosprawni, dotychczas pomijani w tradycyjnym obiegu muzycznym.

Relacja z imprezy

Na niecały miesiąc przed jedenastą edycją Unsound w Krakowie do Polski przylatują członkowie australijskiej formacji The Bridge. Projekt MOST, łączy muzyków australijskich z Lismore (NSW, Australia) z polskimi zespołami: Na Górze i Remont Pomp. Zarówno zespół z Australii, jak i polscy partnerzy pracują w podobny sposób - skupiając się przede wszystkim na artystycznej wartości swoich wysiłków, co pozwala wszystkim członkom zespołu na równoprawne funkcjonowanie w przestrzeni twórczej i poza nią. Trasa jest ryzykowną lecz przełomową inicjatywą artystyczną, w której nie ma podziału na dwie sceny i nie ma mowy o taryfie ulgowej.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


The Bridge, czyli Most, jest wynikiem chęci realizacji pomysłu, do którego organizatorzy przygotowywali się od wielu lat. Dzięki zaangażowaniu wszystkich stron, determinacji oraz uzyskanemu wielopodmiotowemu wsparciu , wszystkie zespoły będą mogły zaprezentować się polskiej publiczności. Trasa rozpocznie się 10 września koncertem w trójmieście w Willi FSC Sopot, kolejne koncerty odbędą się 12 września w Warszawie w klubie Powiększenie, 13 we Wrocławiu - w ODA Firlej, 14 września w Krakowie w CKJ Manggha.

Podczas koncertu w Willi Sopot pojawią się zaproszeni muzycy - Mikołaj Trzaska oraz Adam Żuchowski, którzy zagrają z Remontem Pomp.

The Bridge
www.facebook.com/TheBridgePage

Remont Pomp, Mikołaj Trzaska, Adam Żuchowski

www.facebook.com/remontpomp
www.remontpomp.bandcamp.com
www.youtube.com/watch?v=CiUBilwn0KI


www.facebook.com/willaFSC#!/events/408294035942363/