Prolog Charytatywny - Chód z Listonoszem Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Prolog Charytatywny - Chód z Listonoszem

Wydarzenie w ramach

Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w prestiżowym 52.Międzynarodowym Festiwalu Chodu - Puchar Poczty Polskiej, który odbędzie 26 sierpnia 2017r. na Podwalu Staromiejskim. Festiwal wspiera Miasto Gdańsk Marszałek Województwa i Wojewoda Pomorski, a Patronat Honorowy objął Kazimierz Smoliński Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Tradycyjnie będzie to główne wydarzenie sportowe na zakończenie sezonu letniego w Gdańsku.

W ramach Festiwalu odbędzie się Prolog Charytatywny "Chód z Listonoszem" na dystansie 1000 m o godz. 14:35. Zapraszamy do udziału wszystkich: Rodziców i Dzieci, Młodzież i Osoby Starsze. Uczestnicy mogą maszerować także z kijkami. Prolog wyraża formułę "Sport dla Wszystkich, Zdrowie dla Każdego". Nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców. Zwycięzcami będą wszyscy, którzy dołączą do nas, staną na starcie i osiągną metę w dowolny sposób. Celem jest promowanie prozdrowotnych aspektów chodu oraz realizacja celu charytatywnego we współpracy z Radiem Gdańsk.

Nie ma opłat wpisowych do Prologu! Zapisy internetowo przez formularz na stronie www.biegdominika.com/Puchar Poczty lub na www.domtel-sport.pl/zgłoszenia/spis_masowe.php

Uczestnicy przy odbiorze koszulki i karty startowej proszeni są o przekazanie minimalnej dobrowolnej kwoty 5-10 zł na cel charytatywny ustalony przez Radio Gdańsk S.A.

Pierwszych zapisanych 500-600 osób przed STARTEM Prologu otrzyma w Biurze pamiątkową koszulkę, w której są zobowiązani wystąpić w Prologu. Pierwszych 500-600 osób na mecie otrzyma "Pakiet Regeneracyjny". Kartę Startową na mecie należy wrzucić do przygotowanych pojemników. Z wszystkich Kart losowane będą upominki firmowe Poczty i inne.

Dla kwalifikowanych chodziarzy odbędzie się Chód Kobiet i Chód Mężczyzn 10 km o Puchar Prezesa Poczty Polskiej z udziałem znakomitych chodziarzy polskich i krajów UE. Chód Juniorów i Młodzieżowców 20 km będzie miał status Mistrzostw Polski PZLA. Na klasycznym dystansie 5km zostaną rozegrane Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów oraz Chód Juniorek Młodszych i Młodzików. Na dystansie 3 km odbędą się Pomorskie Mistrzostwa Młodziczek.

Życzymy wszystkim powodzenia oraz z rywalizacji sportowej podczas 52. Festiwalu Chodu.
Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.biegdominika.com/Puchar Poczty

Czytaj także