Przebojowe Mikołajki Hala Ergo Arena Gdańsk, Sopot Sprawdź!
stat

Przebojowe Mikołajki

  • piątek, 6 grudnia,
    godz. 18:30
  • 59-79
    Kup bilet

Tego jeszcze nie grali! Już 6 grudnia w ERGO ARENIE, Przebojowe Mikołajki w rytmie największych gwiazd Polskiej Muzyki Rozrywkowej.

Zagrają dla Was:

disco polo - koncerty w Trójmieście


Cleo
Boys
Top Girls
MIG
Weekend
Książę Kapota
Ronnie Ferrari
Daj to głośniej
Miły Pan
Łobuzy

Dla najmłodszych dostępna strefa TIK TOK FACE to FACE oraz warsztaty z najpopularniejszymi twórcami. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zakup biletu na płytę hali

Każdy zakupiony bilet, daje możliwość uczestnictwa dzieciakom z domów dziecka. Zakup bilet, baw się i spraw najmłodszym prezent na Mikołajki.

Zastanawiałeś się jak po przez sprawianie radości sobie i bliskim możesz podarować cząsteczkę szczęścia kompletnie obcej ci osobie?

Jak to możliwe? To prostsze niż myślisz. Kupując bilet na wydarzenie "PRZEBOJOWE MIKOŁAJK", bawisz się i jednocześnie wspierasz organizacje pożytku publicznego. Zapytasz w jaki sposób? Otóż, dajesz możliwość uczestnictwa tym, którzy nie zawsze mogą sobie na to pozwolić.

Razem z nami stajesz się organizatorem i jednocześnie sponsorem wejściówek dla dzieciaków z domu dziecka. Co 5 bilet to wejściówka przekazana na Domy Dziecka. Przekroczmy wspólnie pulę 10.000 biletów i zaprośmy nawet 2.000 dzieciaków.

To piękny gest, zwłaszcza w tej przedświątecznej atmosferze.

Do zobaczenia 6 grudnia w ERGO ARENIE!
Kup bilet

Disco Stars Live

lis 30

sobota, g. 21:00

Stena line,

Discotex

mar 14

sobota, g. 19:00

Gdańsk, Sopot,