Przebojowe Mikołajki x TIK Show Hala Ergo Arena Gdańsk sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Przebojowe Mikołajki x TIK Show Opinie (5)

Tego jeszcze nie grali! Już 6 grudnia w ERGO ARENIE, Przebojowe Mikołajki w rytmie największych gwiazd Polskiej Muzyki Rozrywkowej.

sie'21 1

niedziela, g. 19:30

Sopot,
wrz'21 25-26

sobota - niedziela, g. 21:00

Gdynia,
Zagrają dla Was:

disco polo - koncerty w Trójmieście


Cleo
Boys
Top Girls
MIG
Weekend
Książę Kapota
Ronnie Ferrari
Daj to głośniej
Miły Pan
Łobuzy

PROGRAM

16.00 - start strefy TIK SHOW Face to Face
17.00 - otwarcie bram
18.30 - start koncertu


Dla najmłodszych dostępna strefa TIK TOK FACE to FACE oraz warsztaty z najpopularniejszymi twórcami. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zakup biletu na płytę hali

Każdy zakupiony bilet, daje możliwość uczestnictwa dzieciakom z domów dziecka. Zakup bilet, baw się i spraw najmłodszym prezent na Mikołajki.

Zastanawiałeś się jak po przez sprawianie radości sobie i bliskim możesz podarować cząsteczkę szczęścia kompletnie obcej ci osobie?

Jak to możliwe? To prostsze niż myślisz. Kupując bilet na wydarzenie "PRZEBOJOWE MIKOŁAJK", bawisz się i jednocześnie wspierasz organizacje pożytku publicznego. Zapytasz w jaki sposób? Otóż, dajesz możliwość uczestnictwa tym, którzy nie zawsze mogą sobie na to pozwolić.

Razem z nami stajesz się organizatorem i jednocześnie sponsorem wejściówek dla dzieciaków z domu dziecka. Co 5 bilet to wejściówka przekazana na Domy Dziecka. Przekroczmy wspólnie pulę 10.000 biletów i zaprośmy nawet 2.000 dzieciaków.

To piękny gest, zwłaszcza w tej przedświątecznej atmosferze.

Do zobaczenia 6 grudnia w ERGO ARENIE!