Puchar Kamar Kinguin Esports Lounge Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich fanów serii FIFA na turniej w premierową 21. edycję gry. Gośćmi specjalnym wydarzenia będą m.in. Bartosz "Bejott" Jakubowski, Alan "Cosanero" Kosiński czy Sebastian "Kotwicz" Kolczyński.

w każdy wtorek (do 29.12), g. 17:00

Gdańsk,
gru 10

czwartek, g. 00:01 - 01:00

Gdynia,
Rozgrywki prowadzone będą na początku w systemie grupowym. Najlepsi awansują do fazy pucharowej. W przerwie między fazami ze swoim materiałem wjedzie znany i lubiany komik Kuba Dąbrowski. Mecze skomentuje Rafał "MUCHA" Mucha.

Kinguin Esports Lounge to miejsce dla graczy jakiego w Polsce jeszcze nie było. W Galerii Metropolia utworzone zostały 74 stanowiska komputerowe i 4 bootcampy. Mają służyć do spotkań, treningów, ale także organizacji turniejów i premier nowych gier

Pomysłodawcą wydarzenia jest Kamar, czyli dwóch pasjonatów esportu, którzy zajmują się organizowaniem turniejów w grę FIFA. Jednym z ich ostatnich projektów, była liga, w której wzięło udział 100 osób. O swoich planach mówią: " Mamy ambicje zrobić ligę która będzie trwającym tydzień eventem na który będą przybywać pro zawodnicy z całego kraju a może i europy :) esport jest nowym i szybko rozwijającym się trendem w naszym kraju. Nasze poczynania śledzi np Łączy nas efutbol (odpowiednik PZPN w piłce nożnej)".Sponsorem głównym wydarzenia jest firma BUDMAX- materiały budowlane.

Zapisy na turniej wymagają trzech kroków:
1)pisania pseudonimu w komentarzu pod postem w dyskusji (wydarzenie)
2)wykonania przelewu o kwocie 50 zł na nr konta 51 1600 1462 1897 5918 0000 0001
3)wysłania potwierdzenia przelewu na mail kamarfifa@gmail.com lub na nasz profil Facebook.

Na zwycięzców czekają pamiątkowe puchary oraz atrakcyjne nagrody
1. miejsce - 1000zł
2. miejsce - 500zł
3. miejsce - 250zł

Ponadto dla każdego gracza przewidziane są upominki

Czytaj także