Pull The Wire / Zenek Kupatasa Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Pull The Wire / Zenek Kupatasa

Zapraszamy na koncert, gdzie spotkamy się w doborowym towarzystwie, aby razem pośpiewać, wyszaleć się i odreagować wszystko dookoła. Zadbają o to zawodowcy od łączenia zabawy z przekazem - zespół Pull the Wire i Zenek Kupatasa. Muzycy będą promować swoje nowe wydawnictwa, ale nie zabraknie hitów z przekroju całej twórczości.

Zenek Kupatasa
Kopciuszek polskiej sceny niezależnej. Niepozorny grubasek, któremu wielu "znafcuf" nie dawało szans w muzyce. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat i dla którego napisał m.in. takie szlagiery jak "Klocki", "Buraki", czy "Serce". Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego, nagrał w trzy lata siedem albumów. We wrześniu ukaże się jego siódma płyta zatytułowana "Darmowe Przytulasy". Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Gra bez setlisty, prezentując przekrój najlepszych piosenek ze swojej opasłej TFUrczości. Wspomagają go w tym na scenie: Tomek Antoniak (bas) i Michał "Mrufka" Jędras (perkusja).

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


www.zenek33.pl

Pull The Wire
Wraca na scenę z nowym minialbumem "Sztuka Przemijania" (premiera jesienią 2019). Żyrardowski kwartet w składzie Marszal (wokal, gitara), Micro (bas), Koziar (gitara) i Marek (perkusja), przy akompaniamencie mocnego rock'and'rolla z punkowym pazurem, opowie o tym, jak ważne jest żyć własnym życiem, w zgodzie ze sobą, często na przekór przeciwnościom, nieraz zbaczając z utartych ścieżek, które prowadzą donikąd. Na koncertach nie zabraknie też starych hitów - strzelimy z chłopakami "Kapslami w niebo", odpalimy "Papierosa", posłuchamy o "Życiu w trasie" i historii prawdziwych "PGR-ów". Pull The Wire to zespół, dla którego trasa nigdy się nie kończy. Wpadniesz poczuć nową energię w starym stylu?

http://www.pullthewire.art.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
  • Przedsprzedaż
    30 zł

Czytaj także