PupiLove Targi 2019 Sala Koncertowa Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PupiLove Targi 2019 Opinie (6)

W niedzielę 22 września odbędzie się kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla czworonogów. Zapraszamy do Sali Koncertowej Portu Gdynia (ul. Rotterdamska 9).

Relacja z imprezy

gru 5

niedziela

Gdańsk,
cze'22 1-3

środa - piątek

Gdańsk,
Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.PupiLove Targi to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków.

Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili. Pomagamy Podczas wydarzenia Pupilove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy. Na jednym ze stoisk spotkacie u nas ekipę ze schroniska dla zwierząt "Sopotkowo". Nasze PupiLove Targi to doskonała okazja aby wesprzeć tę inicjatywę i poprawić los czworonogów, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli. Konkurs z nagrodami Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Gdyni zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Sesja fotograficzna Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również sesja fotograficzna dla przyprowadzonych przez właścicieli czworonogów, aby ich właścicieli otrzymali gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila. Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Gdyni odbędą się w niedzielę 22 września w Sali Koncertowej Portu Gdynia (ul. Rotterdamska 9). Imprezę możecie odwiedzić od godziny 11:00 do 17:00.
Zabierzcie swojego pupila i koniecznie odwiedźcie PupiLove Targi!---

Zainteresowanych wystawców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym: www.docs.google.com

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym arek@artprojectline.pl lub numerem telefonu 504 859 859.

Czytaj także