Pusz feat. Skubas Klub Atlantic Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Klub Atlantic zaprasza na koncert Pusz feat. Skubas.

Otwarcie drzwi: 18:00
Początek koncertu: 19:00
Bilety wkrótce w sprzedaży

jazz - koncerty w Trójmieście


"Pąki białych róż" to debiutancki album zespołu PUSZ, założonego przez Pawła Osickiego (perkusisty kultowej grupy Pogodno), z udziałem wybitnych polskich muzyków. PUSZ oscyluje pomiędzy eksperymentalnym popem, alternatywą, elektroniką i jazzem.

Repertuar płyty obejmuje awangardowe i nowoczesne wersje starych polskich pieśni przemieszane ze współczesnymi autorskimi kompozycjami Pawła Osickiego, tym samym aktualizując i odświeżając polską muzykę z dawnych lat. Treści tekstowe piosenek zostały okrojone o wybrane wersy i zwrotki, by podkreślić to, co w nich ponadczasowe.

Sam autor o projekcie mówi:
"Płyta ta jest podróżą po starych pieśniach ujętych we współczesny, awangardowy sposób. Jest to pop alternatywny, nasiąknięty wieloma stylami i autorskimi rozwiązaniami. Dzięki świeżemu podejściu i udziałowi wybitnych polskich muzyków, pieśni zakurzone i obrosłe często w historyczny pompatyzm, mogą odzyskać blask swych melodii, nabierają wyjątkowego kontekstu i brzmienia".

Podczas czerwcowego koncertu w Gdyni zespół wystąpi w składzie: Paweł Osicki (perkusja, wokal), Skubas (wokal, gitara), Antoni Ziut Gralak (trąbka), Piotr Mania (fortepian, synth), Jacek Mazurkiewicz (bas).

Informacja o biletach

więcej informacji wkrótce