Quebonafide - Psycho Relations Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Quebonafide - Psycho Relations Opinie (4)

Każda relacja potrzebuje czasu, by dojrzeć. Czekaliście. Quebonafide powraca. To będzie ostatnia trasa artysty - spektakularne pożegnanie. Quebonafide zagra w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot w dniu 27 maja 2022 roku.

Relacja z imprezy

cze 15

środa, g. 19:00

Gdańsk,
cze 17

piątek, g. 19:00

Gdańsk,
Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie - Quebonafide.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Wymiany dotychczasowych biletów na nowe terminy koncertów będą możliwe od dnia 14.10.2021 od godz. 10:00. Szczegóły dotyczące wymiany biletów zostały przesłane do ich właścicieli w wiadomości mailowej od serwisu Going. Ewentualne pytania dotyczące wymiany biletów prosimy kierować na adres: quebonafide@goingapp.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    89 - 109 zł