Queen Machine Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Queen Machine Opinie (7)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Queen Machine - jeden z najlepszych tribute bandów w Europie - niebawem po raz pierwszy wystąpi w Polsce. To prawdziwa rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku - zespołu Queen. 2 marca 2020 roku zapraszamy na ten wyjątkowy koncert, który odbędzie się w Gdyni Arenie!

Relacja z imprezy

mar'22 5

sobota, g. 19:00

Gdynia,
mar'22 18

piątek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Od momentu powstania w 2008 roku Queen Machine zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz... jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii. Muzycy mają na swoim koncie zarówno wyprzedane trasy indywidualne, jak i koncerty w ramach gromadzących wielotysięczne tłumy festiwali, między innymi w USA, Szwecji, Norwegii czy Niemczech. Ponadto zespół regularnie współtworzy unikalne i prestiżowe projekty muzyczne, występując z udziałem The National Symphony Orchestra of London oraz śpiewaczką operową Louise Fribo czy Kerry Ellis - odtwórczynią jednej z głównych ról w musicalu "We will rock you", regularnie koncertującą też z Brianem Mayem.

rock - koncerty w Trójmieście


W trakcie olśniewająco barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury'ego lider bandu wyjątkowo autentycznie oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora.

Każdy z koncertów Queen Machine to pełne rozmachu show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak "I want to break free", ale też oddające hołd legendzie QUEEN za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: "Love of my Life", "Bohemian Rhapsody" i wielu innych niezapomnianych utworów.