R.O x Konoba Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

R.O x Konoba

Po występach na Spring Break Showcase & Conference i Open'er Festival, belgijski duet elektroniczny wraca do Polski! R.O x Konoba zagrają jesienią w Sopocie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu!

R.O x KONOBA to duet belgijskich producentów, którzy swoją współpracę rozpoczęli już w 2015 roku. Ich pierwszy wspólny utwór "On Your Knees" do tej pory osiągnął ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i kilka milionów odtworzeni w serwisach streamingowych.

Kolejny singiel "Get Home" wykorzystał w swoim pokazie jeden z najpopularniejszych amerykańskich choreografów i tancerzy - Sean Lew. W 2018 roku ukazało się pierwsze wspólne wydawnictwo duetu producentów, "ELLE" EP, które artyści promowali na europejskiej trasie min. w Belgii, Niemczech, Francji czy Polsce!

W ich muzyce będącej połączeniem soulowej czułości z elektroniczną ekspresją słychać inspiracje takimi artystami jak Chet Faker, FKJ czy Bonobo. Już pod koniec kwietnia RO i KONOBA wystąpią na poznańskim festiwalu Spring Break, gdzie premierowo zaprezentują materiał ze specjalnego projektu "10"!

"10" to wyjątkowy na muzycznej scenie projekt R.O i KONOBA. Przez 10 miesięcy duet podróżował po świecie, odwiedzając 10 krajów i nagrywając w każdym z nich utwór inspirowany nie tylko danym miejscem, ale również lokalną sceną artystyczną. W ten sposób powstało 10 numerów nagranych min.: we Francji, Polsce, Japonii, Australii czy Gruzji. Całość składa się na album, będący zapiskiem ciągłego procesu twórczego zachodzącego pomiędzy duetem na trasie, którego premiera miała miejsce 5 maja tego roku!

TERMIN - 29.10.2019
START - 19:00

Organizator: TBA Music