stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
#RUNGDN Oliwa
PATRONAT

RUNGDN - Hevelianum Opinie (2)

Biegowa jesień z Gdańskim Ośrodkiem Sportu trwa w najlepsze, a jej kulminacyjnym punktem będzie zakończenie cyklu biegów #RUNGDN. W tym roku finisz będzie wyjątkowo intensywny, ponieważ uczestników czeka nie jeden, ale aż dwa biegi w odstępie zaledwie tygodnia. 21 października spotkamy się w Parku Oruńskim, a 28 października w Centrum Hevelianum! Tam też nastąpi podsumowanie całego cyklu.

cze 14-16

piątek - niedziela

Gdańsk, Brzeźno
bilety 457 - 1068 zł
paź 5

sobota, g. 11:00

Gdańsk, Dolina Czystej Wody
bilety 89 zł
#RUNGDN Orunia
Sobota, 21 października 2023, godzina 11:00
Wpisowe: 39 PLN
ZAPISY DO #RUNGDN ORUNIA -
https://elektronicznezapisy.pl/event/7746.html

#RUNGDN Hevelianum
Sobota, 28 października 2023, godzina 11:00
Wpisowe: 39 PLN, dzieci i młodzież do lat 15: 10 PLN
ZAPISY do #RUNGDN Hevelianum -https://elektronicznezapisy.pl/event/7747.html
ZAPISY do Biegów Młodzieżowych -
https://elektronicznezapisy.pl/event/9472.html

Urozmaicone trasy sprawdzą formę biegaczy
Na biegaczy czekają dwie imprezy, z których każda postawi przed uczestnikami inne wymagania. Obie trasy składają się z około 2,5 kilometrowych pętli i... na tym podobieństwa w zasadzie się kończą. O ile profil biegu w Parku Oruńskim to w większości płaska trasa otoczona zielenią, to już Centrum Hevelianum to, niemalże, prawdziwy rollercoster, z podbiegami i zbiegami oraz wąskimi, wymagającymi pod względem technicznym ścieżkami. Oba biegi sprawdzą więc pełne spektrum biegowych umiejętności. Trasy nie posiadają atestu, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS.

Na mecie na wszystkich uczestników czekać będzie pamiątkowy medal, a miejsca na podium nagradzane będą specjalnymi statuetkami.

Również biegi dla dzieci i młodzieży
Dodatkowo podczas #RUNGDN Hevelianum odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży w kategoriach wiekowych od najmłodszych do 15 lat. Chwilę po zakończeniu ostatniej imprezy cyklu zostaną nagrodzeni najlepsi zawodnicy i zawodniczki tegorocznych zmagań, w kategoriach wiekowych oraz Open. Nie zabraknie także pożywnej zupy z kuchni polowej dla wszystkich uczestników oraz szpinakowych gofrów dla najmłodszych biegaczy. Jednym zdaniem - będzie się działo, a atrakcji zarówno biegowych jak i pozasportowych nie zabraknie, jako że obie trasy są wyjątkowo piękne i malownicze, mimo że tak od siebie odmienne.

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat medialny: trojmiasto.pl