#RUNGDN - Park Oruński Park Oruński Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

#RUNGDN - Park Oruński Opinie (1)

Wielkimi krokami nadciąga sezon biegowy 2022. Jego zapowiedzią była inauguracja zajęć z cyklu Aktywuj się w Maratonie, prowadzonych przez Radosława Dudycza, kolejnym krokiem będą natomiast premierowe zawody. W Gdańskim Ośrodku Sportu ściganie się rozpoczniemy 5 marca podczas imprezy cyklu #RUNGDN, która po raz pierwszy odbędzie się w Parku Oruńskim.

sie 14

niedziela, g. 10:30

Gdańsk, Wiolinowa, wejście do lasu
Biegacze udział w zawodach mogą potraktować na dwa sposoby: jako zdrową dawkę sportowych emocji i walkę o jak najlepsze miejsce na mecie oraz czas, ale także jako doskonały trening i przetarcie przed nadchodzącym 6. Gdańsk Maratonem!

Dystans: 5 km, limit uczestników: 250 zawodników

RejestracjaSezon biegowy 2021 był intensywny, ale emocje z nim związane powoli zaczynają się już zacierać. Biegacze, po okresie roztrenowania oraz zimowych przygotowań są coraz bardziej głodni nowych, sportowych wrażeń, a tych bez wątpienia powinna przysporzyć pierwsza w tym roku odsłona cieszącego się coraz większym zainteresowaniem cyklu #RUNGDN. Głód biegania było widać też po frekwencji na zajęciach Aktywuj się w Maratonie, które od pierwszych treningów cieszyły się niesłychaną popularnością. Gdański Ośrodek Sportu po raz kolejny zadbał o uczestników, przygotowując dla nich nową lokalizację zawodów. Rok 2022 rozpoczniemy od biegu w Parku Oruńskim.

RegulaminW ostatnich latach teren ten przeszedł wielką metamorfozę, stając się jednym z ulubionych miejsc spacerowych i biegowych gdańszczan. Kto tam trenuje, niewątpliwie będzie chciał się sprawdzić na tle innych biegaczy. Natomiast wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przebiec się po Parku Oruńskim, gorąco do tego zachęcamy, bo zarówno trasa jak i otaczające ją tereny zielone świetnie nadają się do organizacji tego typu wydarzeń. Zawodnicy będą rywalizowali na przystępnym dla każdego dystansie 5 kilometrów. Ze względu na sytuację związaną z COVID-19, impreza będzie odbywać się w reżimie sanitarnym, a limit uczestników ustalono na 250 startujących. O uczestnictwie zadecyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.Gdański Ośrodek Sportu
Pełnimy rolę animatora sportu i rekreacji. Proponujemy nowe, innowacyjne formy czynnego wypoczynku i dbania o formę fizyczną.
Stawiamy przede wszystkim na sport amatorski w ujęciu masowym i tym samym popularyzację zdrowego trybu życia.
Jesteśmy organizatorem najważniejszych imprez masowych w Mieście Gdańsku: Gdańsk Maraton, Bieg Westerplatte i wielu innych.
Aktywuj się z nami!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29 - 55 zł
Pakiety startowe
– 29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
– 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN