Radio Granie / Quadrobeat Akademicki Klub PG Kwadratowa Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Radio Granie / Quadrobeat Opinie (4)

Radio Granie -

Górny ParkietQuadrobeat -

Dolny Parkiet
Otwieramy drzwi o 21.00!


Studenci: free

Panie: 10zł

Panowie: 20zł
W piątki na górnej sali Dj Maxim zaprezentuje coś co wszyscy uwielbiacie - najnowsze kawałki ze światowych list przebojów [Radio Granie]. Natomiast na dolnym parkiecie królować będzie muzyka breakbeat i funky - w różnych odmianach. Specjalnie dla Was Dj BreakOn rozpocznie muzyczną burzę trwającą aż do rana.[Quadrobeat].


Jako klub typowo młodzieżowy stawiamy przede wszystkim na wszechstronność. Rozwijamy sie w takim kierunku, by zapewnić naszym bywalcom maksimum optymalności, a to z kolei sprawia, ze czujecie się u nas świetnie, utożsamiając atmosferę z własnym pokoleniem. Dodatkowo, dbamy skrupulatnie o bezpieczeństwo naszych gości, począwszy od momentu, gdy przekroczą progi Klubu. Powoduje to, że jesteśmy jednym z najlepszych, najchętniej odwiedzanych studenckich lokali. Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, zapraszamy serdecznie, przekonaj się sam...

1. Wstęp do klubu mają wyłącznie osoby pełnoletnie za okazaniem legitymacji studenckiej lub dowodu tożsamości ze zdjęciem. Wejście do Klubu oznacza całkowitą akceptację Regulaminu AK PG Kwadratowa, dostepnego na naszej stronie internetowej: www.kwadratowa.pl
2. Jedynym dokumentem uprawniajacym do wejscia do Klubu ze znizka studencka jest POLSKA legitymacja studencka. Nie honormujemy Euro'26 i zadnej innej karty czy legitymacji wydanej przez uczelnie zagraniczne.
3. Dokumentem tozsamosci sa: dowod osobisty, paszport i prawo jazdy. Nie honorujemy: legitymacji szkolnych, ksiazeczek wojskowych itd. itp. W wyjatkowych przypadkach moze byc to indeks z wpisem o zaliczeniu roku.