Rajd Kobiet 2014 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rajd Kobiet 2014 Opinie (1)

Pomorza na świetną zabawę. W dniu 4 października odbędzie się Rajd Kobiet w nowej, atrakcyjnej odsłonie . Wydarzenie, które po raz pierwszy zagości w naszym regionie, poszukujemy kobiet z pasją i siłą. Kobiece zespoły - kierowca i pilot wezmą udział w spektakularnym rajdzie. Na trasie czeka moc atrakcji i zadań do wykonania.

gru 8

czwartek, g. 17:50 - 21:00

Gdańsk Niedźwiednik, róg ulic Góralskiej i Leśna...
Poczynając od prób sprawnościowych w alko-goglach i teście Stewarta, oswojeniu własnego samochodu na trasie odcinka specjalnego, poprzez prowadzenie między innymi quada i gokarta, zawody zakończy sprawdzian z udzielania pierwszej pomocy być może mężowi lub partnerowi. Jeśli takowych nieśmiałków zabraknie pomocą służyć będzie fantom. Kulminacją będzie uroczyste zakończenie Rajdu Kobiet połączone z rozdaniem nagród, bankietem i zabawą do białego rana.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. ZGŁOŚ SIĘ

REGULAMIN

Rajd Kobiet to rywalizacja i integracja w kobiecym gronie. To również nauka i promocja zasad bezpieczeństwa na drodze. Udział w imprezie, oprócz dobrej zabawy, sprzyja poprawieniu sprawności prowadzenia samochodu. Pozwala również zdobyć nowe umiejętności. Zależy nam, by na przekór stereotypom pokazać, że kobiety są świetnymi kierowcami. 4 października uczestniczki Rajdu Kobiet spotykają się na starcie przy sopockim molo.

Na parkingach Ergo Areny wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych i jazdach testowych. Wyruszą również w teren, odwiedzając Dolinę Radości, Kart Center - tor gokartowy i Adventure Park. Na załogi czekają zadania: jazda w alko goglach, Test Stewarta, przejazd gokartem, samochodem terenowym, czy pokazy i test udzielania pierwszej pomocy. Testy wykonywane będą samochodami dealerów. Będą również atrakcje: tyrolka, warsztaty rozwojowe "Siła komunikacji", porady dietetyczne, pokaz mody sportowej, zajęcia fitness ( zumba, joga), szkoła j. angielskiego Helen Doron dla dzieci.

Przewidziano posiłek, a po uroczystym zakończeniu z wręczeniem pucharów i bardzo ciekawych nagród, bankiet i zabawa z DJ-em w sopockiej restauracji Pomarańczowa Plaża. Zamysłem organizatorów jest cykliczność Rajdu Kobiet związana bezpośrednio z uświetnieniem Europejskiego Forum Nowych Idei organizowanego od lat w Sopocie przez Konfederację Lewiatan z udziałem wybitnych europejskich przedstawicieli świata polityki, kultury, nauki i mediów.

HARMONOGRAM Rajd Kobiet 2014 SOPOT

Sobota, 4 października 2014 roku

Program imprezy:

9:00 Odprawa uczestniczek i wydanie dokumentów Sopot Molo
10:00 Start do rajdu pierwszej załogi

Etap 1 MOTORPARK Ergo Arena

Atrakcje: test Stewarta, jazda samochodem z trolejami, próba sprawnościowa z parkowaniem, pokazy udzielania pierwszej pomocy, szkoła j. angielskiego dla dzieci Helen Doron, poczęstunek

Etap 2 Tor Gokartowy Kart Center

Atrakcje: próba sprawnościowa gokartami

Etap 3 Kuźnia Wodna Gdańsk Dolina Radości

Atrakcje: zwiedzanie i zadania, posiłek

Etap 4 Adventure Park Kolibki

Atrakcje: jazda quadami, tyrolka, wyścig Wrak Race

15:00 Meta Pierwszej załogi - Sopot, Pomarańczowa Plaża

Warsztaty rozwojowe - temat "Siła komunikacji", porady dietetyczne, zajęcia fitness (zumba, joga)

19:00 Sopot Restauracja Pomarańczowa Plaża

Uroczyste zakończenie rajdu, bankiet, ogłoszenie wyników, rozdanie pucharów oraz nagród, pokaz mody sportowej, zabawa przy DJ-u


Uczestniczkami rajdu są kobiety. Może to być każda uczestniczka, która zgłosi swój udział i dysponuje swoim autem.

Nasz rajd kierujemy do aktywnych kobiet, które mają chęć spróbować swoich sił. Zmierzycie się za kierownicą podczas rajdu oraz z zadaniami, które będą czekały na trasie. Połącz swe siły z przyjaciółką, mamą lub siostrą! Zaproś koleżankę z pracy lub zabierz wspólniczkę na wspólną wyprawę!

Czekają na Was niezwykłe emocje i nowe doświadczenia. Stworzycie zespół kierowcy i pilota. Możecie zabrać nawet kibicującego Wam pasażera.

Na start, metę oraz poszczególne punktu kontrolne rajdu zapraszamy także wszystkich mieszkańców okolic Trójmiasta, w tym fanów sportów motorowych.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    100 zł
Wpisowe wynosi 100 zł

Przeczytaj także