Rajd na Orientację, Mikołajkowy Kompas 2018 Szkoła Podstawowa nr 42 Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rajd na Orientację, Mikołajkowy Kompas 2018

W sobotę, 8 grudnia, na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem zapraszamy wszystkich aktywnych na niezwykłą, magiczną, klimatyczną Imprezę pt. Mikołajkowy Kompas 2018. Rajd rozegra się w Gdyni Karwinach. Podobnie jak co roku będzie panowała wspaniała, przedświąteczna atmosfera i sportowa rywalizacja na niebanalnych trasach pieszych.

Wystartujcie i zobaczcie jak wspaniały jest las u progu zimy. Jak zjawiskowo wyglądają w tym lesie uczestnicy Mikołajkowego Rajdu- wszyscy w czerwonych czapkach! Nie warto zasypiać zimowym snem, pozostańcie aktywni, dołączcie do nas!

Do wyboru aż pięć tras pieszych:

Smerfowa
Trasa dzienna ok 5 km, limit czasu 4h, start wspólny o godz. 12:00, trasa bez pkt. stowarzyszonych, pkt. zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa idealna dla małych Smerfów z rodzicami lub grup Smerfów z opiekunem. Na każde dziecko będzie czekała wspaniała nagroda. Co najmniej jedna osoba w drużynie musi być w wieku do 10 lat (rocznik 2008 i młodsi)

Różowa
Trasa dzienna ok 10 km, limit czasu: do zamknięcia mety, start wspólny o godz. 12:00, trasa bez pkt. stowarzyszonych, pkt. zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa stworzona dla początkujących lub średniozaawansowanych fanów przygód z mapą. W drużynie musi być co najmniej jedna kobieta.

Zielona
Trasa dzienno-wieczorna ok 12,5 km, limit czasu: 5 godzin. Start interwałowy co dwie minuty od godz. 13:30. Trasa z punktami stowarzyszonymi. Punkty kontrolne zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa odpowiednia dla osób średnio zaawansowanych. 

Brązowa
NOWOŚĆ: Trasa dzienna- ok 20 km, start wspólny o godz. 12:00, limit czasu: do zamknięcia mety. Malownicza, atrakcyjna widokowo trasa z niebanalnymi punktami kontrolnymi.

Czarna
Trasa dzienno-wieczorna ok 15 km, limit czasu: 6h, start interwałowy co dwie minuty od godz. 13:30, trasa z pkt. stowarzyszonymi, pkt. zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa dla ludzi, dla których niestraszne są bagna, wąwozy, ogromne sumy podejść i bezdroża. Na trasie ZIELONEJ i CZARNEJ zwycięża Zawodnik lub Zespół, który zdobył najmniejszą liczbę punktów karnych. W przypadku identycznej liczby punktów karnych o kolejności uczestników lub zespołów decyduje czas pokonania trasy.

Na wszystkich uczestników czekają bogate pakiety startowe, mikołajkowe czapki, unikatowe kolorowe numery startowe, obfity Rajdowy Bufet i nagrody, o które zdecydowanie warto powalczyć- do wygrania między innymi bilety na rejs do Szwecji na naszą kolejną imprezę- "Kompas Wikingów"!

08 grudnia wszyscy startujemy wspólnie spod dmuchanej bramy startowej w Gdyni- Karwinach i bawimy się na całego w energetycznej, sportowej atmosferze! Imprezę objął Honorowym Patronatem Prezydent Gdyni, Pan Wojciech Szczurek.

Program:
10:00 - przejęcie bazy Rajdu
10:00 - 11:45 - sprawy organizacyjne trasy Smerfowej, Różowej i Brązowej (wydawanie pakietów startowych, zapisy w Bazie itp.)
11:45 - uroczyste otwarcie Rajdu, wydawanie map dla trasy Smerfowej, Różowej i Brązowej
12:00 - wspólny start trasy Smerfowej, Różowej i Brązowej
13:30 - początek startu interwałowego trasy Zielonej i Czarnej
15:00 - 16:30 - przekazywanie wstępnych wyników dla trasy Smerfowej i Różowej,
/ zgłaszanie uwag do Organizatora
16:00 - 20:30 - ognisko dla wszystkich tras (stopczas no-limit)
16:30 - ogłoszenie wstępnych wyników dla trasy Smerfowej i Różowej; dekoracja zwycięzców,
19:00 - 20:30 - przekazywanie wstępnych wyników, zgłaszanie uwag do Organizatora
20:30 - zakończenie rywalizacji na trasach, ogłoszenie wstępnych wyników Rajdu "Mikołajkowy Kompas 2018", dekoracja zwycięzców, rozdanie nagród


Zobacz naszą wideo relację z zeszłego roku:


Organizator:

Marcin Jank
WWW: "Rajd z Kompasem.pl"
>>>Aktualności na Facebooku
Kontakt: rajd@zkompasem.pl
tel. +48 509 388 645

>>>Przeczytaj artykuł o imprezach na orientację od A do Z

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 zł
  • Bilet ulgowy
    20-40 zł
  • Przedsprzedaż
    12-50 zł
Do 12 listopada włącznie

- dorośli 38 zł
- dzieci 7-17 lat 25 zł
- dzieci do 6 lat 12 zł

Od 13 do 20 listopada:

- dorośli 50 zł
- dzieci 7-17 lat 30 zł
- dzieci do 6 lat 15 zł

Od 01 do 08 grudnia:

- dorośli 70 zł
- dzieci 7-17 lat 40 zł
- dzieci do 6 lat 20 zł

Opiekunowie grup ośmioosobowych- bezpłatnie (7 osób + 1 gratis).

Zapisy na Rajd na Orientację Mikołajkowy Kompas 2018 startują 5 listopada 2018
Zgłoś się elektronicznie na stronie Organizatora www.zkompasem.pl

Zgłoszenia uczestnictwa w imprezie należy dokonać poprzez założenie konta użytkownika oraz
rejestrację online: http://www.zkompasem.pl/user/register

Czytaj także