Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert Opinie (1)

Zapraszamy na prawdziwą muzyczną ucztę - jubileuszowe koncerty zespołu Raz Dwa Trzy!

Podczas koncertów gościnnie wystąpią:

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Andrzej Jagodziński - fortepian
Henryk Miśkiewicz - saksofon altowy i sopranowy
Tomas Celis Sachez - instrumenty perkusyjne
30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki...Tak zaczęła się historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z dala od głównego nurtu.

Mają swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespół Raz Dwa Trzy w niedościgniony sposób interpretuje piosenki Osieckiej i Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Sympatycy Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem.

Grupa przez te wszystkie lata zbudowała wyjątkową więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym Raz, Dwa, Trzy. Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić swoją przyjaźń z Wami i wyrazić wdzięczność za to, że z nimi jesteście. Te 30 lat minęło jak jeden koncert!