Raz Dwa Trzy Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Raz Dwa Trzy Opinie (1)

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Raz Dwa Trzy wystąpi 18 listopada w Starym Maneżu.

lis 23

poniedziałek, g. 19:00

Gdynia,
gru 14

poniedziałek, g. 21:00

Gdańsk,
Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.

rock - koncerty w Trójmieście


10 czerwca 2019 roku minęło 12 lat od nagrania przez zespół "Raz, Dwa, Trzy" kultowego albumu "Raz, Dwa, Trzy - Młynarski".

Album powstały w wyniku bezpośredniej sugestii pana Wojciecha zyskał ogromne uznanie wśród publiczności, miano podwójnej platyny oraz dostał nagrodę Fryderyka 2008 w kategorii Album Roku Pop.

Zespół od 2007 roku do 2010 roku zagrał z tym materiałem kilkaset świetnie przyjętych koncertów w Polsce i poza granicami.

Dla upamiętnienia twórczości Wojciecha Młynarskiego, zespół planuje przypomnieć publiczności piosenki mistrza w dniu 18 listopada w Starym Maneżu. Koncert ten jest częścią Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.

Szczegółowy program znajduje się na stronie www.ftwm.pl

Organizatorzy: Fundacja Róbmy Swoje, Kombinat

Partnerzy: Fundacja im. Wojciecha Młynarskiego, Dr Irena Eris, Stary Maneż, ECS, Związek miast i gmin morskich

Patroni Medialni: Radio Gdańsk, Trójmiasto Gdańsk