Razzle Dazzle - Kolędy Last Minute ART 39 Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Razzle Dazzle - Kolędy Last Minute Opinie (1)

To ostatnie chwile z kolędami! Jeśli czujecie niedosyt świątecznej atmosfery i tęsknicie za prawdziwą mroźną zimą, zapraszamy na wyjątkowy koncert najpiękniejszych kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Chóru "Razzle Dazzle"!

Zaśpiewamy polskie kolędy tradycyjne oraz zagraniczne hity świąteczne jak "All I want for Christmas is You" czy "Let it Snow!".

piosenki świąteczne - koncerty w Trójmieście


Przyjdźcie na wspólne, radosne kolędowanie!

Chór wystąpi pod kierownictwem Zuzanny Popiołkiewicz.
Na pianinie - Aleksandra Kreft.


W związku z aktualnymi rządowymi wytycznymi dotyczącymi organizacji imprez w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 ilość widzów ograniczona jest do 30% miejsc na sali.
Limit nie dotyczy osób z certyfikatem szczepienia przeciwko COVID-19. Osoby, które dobrowolnie okażą certyfikat zostaną wpuszczone na wydarzenie ponad limit.
W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii zastosuj się do zaleceń:
- załóż maseczkę, zasłoń usta i nos
- zachowaj 1,5-metrową odległości od innych
- zdezynfekuj dłonie po wejściu do art39


Chór mieszany "Razzle Dazzle" powstał w 2018 roku i obecnie liczy ponad 30 osób. Od lipca 2019 roku grupa działa pod skrzydłami Fundacji "Śpiewaj!". To amatorski, kameralny zespół, którego znakiem rozpoznawczym jest światowy repertuar i niecodzienne pomysły zaczerpnięte z edukacji chóralnej z USA i Kanady.

Zespół zaśpiewał do tej pory ponad 50 koncertów w najważniejszych ośrodkach kultury w Trójmieście. W grudniu 2020 roku otrzymał Złoty medal na 2nd World Virtual Choir Festival w Bandung w Indonezji kategorii Pop and Jazz za wideo do utworu "Barbar' Ann" zespołu The Beach Boys. Spośród 72 teledysków nadesłanych z całego świata chór został wyróżniony także Nagrodą Specjalną za Best Artistic Visualization. W listopadzie 2019 roku "Razzle Dazzle" wyśpiewał srebro podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Współczesnej w Gdańsku "Music Everywhere" w kategorii muzyki rozrywkowej, folk i gospel. Dodatkowo w konkurencji "Extra Choir Games" za swoją prezentację otrzymał wyróżnienie za najlepszy kontakt z publicznością. W 2020 roku pierwszy wirtualny teledysk chóru - "Evening Rise" - został wyróżniony prezentacją na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów Narodowego Centrum Kultury, której tematem były kulturalne działania w sieci.
Dyrygentką Chóru jest Zuzanna Popiołkiewicz.

Nazwa "Razzle Dazzle" oznacza wrzawę, zamieszanie, a dodatkowo "Dazzle" znaczy olśniewać - i taki właśnie - olśniewający repertuar śpiewamy dla Was!