stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Razzle Dazzle | koncert z okazji 5-lecia istnienia chóru

Zapraszamy na koncert "Razzle Dazzle Rhapsody" - niezapomniane muzyczne show z udziałem 30 wokalistów i wspaniałych gości na 5-lecie chóru "Razzle Dazzle".

jazz
Kup bilet
sty 3

środa, g. 17:00, 19:30

O mamma mia let me go! Najbardziej rozkręcony chór w całej galaktyce świętuje swoje pięcioletnie panowanie na scenie. "Razzle Dazzle" Choir odlicza sekundy do koncertu z największymi przebojami jazz i pop. Przed nami premierowo "Tribute to Queen" i muzyka z niezapomnianych musicali i filmów z towarzyszeniem znakomitych muzyków jazzowych. Wielowarstwowe aranżacje, harmonie wokalne i wspaniali goście. "Razzle Dazzle" jak zwykle zamiesza i wstrząśnie sceną! Świętuj z nami wyjątkowy jubileusz, bez Ciebie nie startujemy.

pop - koncerty w Trójmieście


"Razzle Dazzle" (ang. błyszczeć, zamieszać) - gdyński chór mieszany, kochamy ich za nieposkromioną energię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów, kilka projektów telewizyjnych (w tym "Polsat Hit Festiwal", "Mam talent", "Project Lady"). Laureaci złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie "Mundus Cantat" 2022 i Złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji 2020. Za pulpitem dyrygenckim razzluje założycielka chóru, charyzmatyczna "ZZ Pop" Zuzanna Popiołkiewicz.

Dyrygent: Zuzanna Popiołkiewicz
Dyrektorka Chóru: Urszula Kokoszka
Chór "Razzle Dazzle" działa pod skrzydłami Fundacji "Śpiewaj!".