Recital Krystyny Gedzik Plama Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Recital Krystyny Gedzik

Serdecznie zapraszamy na recital Krystyny Gedzik - wokalistki i pianistki jazzowej, podczas którego zaprezentuje utwory popularne w nowych aranżacjach, standardy jazzowe oraz własne kompozycje.

wrz 3

czwartek, g. 19:00

Gdańsk,
wrz 23

środa, g. 21:00

Gdańsk,
Krystyna Gedzik to wokalistka jazzowa o pięknej naturalnej barwie głosu, pianistka, trener wokalny. Laureatka konkursu Swingujący Kruk oraz finalistka 11 oraz 12 festiwalu Hot jazz Spring - urodziła się w Brześciu na Białorusi.

jazz - koncerty w Trójmieście


W 2009 roku przeprowadziła się do Gdańska gdzie ukończyła wokalistykę jazzową na Akademi Muzycznej pod czujnym okiem mgr. Krystyny Stańko. W roku 2013 powstała jej debiutancka płyta "Krystyna Gedzik Folk Inspirations" Autorką większości utworów jest Halina Gedzik - kompozytorka, pianistka oraz mama artystki.

Na co dzień Krystyna aranżuje i wykonuje utwory o zróżnicowanej stylistyce. Są to światowe przeboje, standardy jazzowe, znane i lubiane utwory polskie oraz bluesowe kompozycje.
Współpracuje z wieloma trójmiejskimi jazzmanami. Występuje solo, w rozmaitych duetach, w trio z kontrabasistą Piotrem Szajrychem i saksofonistą Łukaszem Juźko oraz z pełnym składem Michał Ciesielski piano, Łukasz Juźko sax, Piotr Szajrych kontrabas, Marcin Jahr perkusja.

Posłuchaj >>>
Posłuchaj >>>
Posłuchaj >>>
Posłuchaj >>>
Posłuchaj >>>

Projekt finansowany przez Radę Dzielnicy Zaspa Młyniec.

Czytaj także